Małgorzata Pieńkowska zmieniła fryzurę? Fani zarzucają jej, że wygląda jak… Sami sprawdźcie!

Małgorzata Pieńkowska metamorfoza

Małgorzata Pieńkowska od lat wciela się w rolę Marii Rogowskiej w M jak miłość. Córka Barbary i Lucjana zawsze jest ułożona i grzeczna. Miewała problemy z Arturem (Robert Moskwa), do którego szczęśliwie wróciła po tym jak ją zdradził.

W życiu prywatnym jak i na ekranie Małgorzata Pieńkowska to dama z klasą. Zawsze ubrana elegancko, a przy okazji wygodnie. Podobnie jest z jej fryzurą. Przyszedł jednak czas na zmiany! Najnowsze zdjęcie aktorki wprawiło jej fanów w osłupienie. GRZYWKA? Czy to jej w ogóle pasuje? To czarna peruka, w której pracowała na planie serialu M jak miłość, w którym wciela się w rolę Marii Rogowskiej.

W ostatnim czasie Małgorzata Pieńkowska przeszła niesamowitą metamorfozę. Gwiazda telewizji zmieniła się nie do poznania. Podczas sesji zdjęciowej styliści wykreowali jej wizerunek na dziewczynę Jamesa Bonda! Jakby tego było mało, Małgosia zrzuciła zbędne kilogramy i jest gotowa na sezon urlopowy. Czy aktorce tak bardzo spodobały się przebieranki, że zamierza podbić serce agenta 007?

Internauci od razu zauważyli niebywałe podobieństwo do Sandry (Anna Oberc), która właśnie taką perukę nosi na ekranie! Jeśli nie wiecie to uświadamiamy – Sandra to prostytutka, która niedawno namieszała w życiu Piotrka (Marcin Mroczek). Małgorzata Pieńkowska podkradła jej perukę do zdjęcia, a może naprawdę zmieni image?

Aktorka jest bardzo doświadczona w swoim fachu i umila czas widzom nie tylko po drugiej stronie telewizora, ale także na deskach teatru. W swoim portfolio ma też epizod muzyczny z zespołem „formacja Nieżywych Schabuff, właśnie tam zaśpiewała legendarny refren „chciałabym, chciała” w utworze zatytułowanym Klub wesołego szampana. Mogliśmy ją także oglądać na parkiecie podczas czwartej edycji tanecznego show Taniec z gwiazdami.

Czym nas jeszcze zaskoczy?

Zobacz: Zapomnijcie o grzecznej Marysi z “M jak miłość”! Małgorzata Pieńkowska na najnowszych zdjęciach wygląda jak dziewczyna Bonda!

Zobacz: Uwielbiana gwiazda “M jak miłość” pokonała raka! Przez lata ukrywała wiadomość o ciężkiej chorobie

Zobacz: Legenda kina miała zagrać Marysię w “M jak miłość”! To nie Małgorzata Pieńkowska była na celowniku producentów serialu


Małgorzata Pieńkowka z czarną peruką

Małgorzata Pieńkowka z czarną peruką

Małgorzata Pieńkowska przeszła wiosenną metamorfozę

Małgorzata Pieńkowska przeszła wiosenną metamorfozę

Małgorzata Pieńkowska obecnie

Małgorzata Pieńkowska obecnie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×