Szukaj

Małgorzata Ostrowska pogrążona w podwójnej żałobie. Opublikowała poruszający wpis: „To są bardzo smutne święta”

Małgorzata Ostrowska

Małgorzata Ostrowska

Małgorzata Ostrowska spędza smutne Boże Narodzenie. Piosenkarka pożegnała przyjaciela na Facebooku. To kolejna wielka strata w ciągu ostatnich dni.

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia są inne niż w poprzednich latach. Przez obostrzenia związane z pandemią koronawirusa zaleca się, by w spotkaniach rodzinnych uczestniczyli domownicy i pięć osób z zewnątrz. Małgorzata Ostrowska zamierza tego przestrzegać. Jak powiedziała w jednym z ostatnich wywiadów, nie chce narażać zdrowia swojej mamy:

Tak, dla mnie to będą zupełnie inne święta. Odbędą się w bardzo małym gronie, znacznie mniejszym niż zwykle… Moja mama ma 90 lat, chronimy ją jak tylko możliwe, dlatego na pewno nie złamiemy przepisów i będziemy trzymać się obowiązujących obostrzeń (śmiech). Nie ukrywam, że w tym roku – z powodu złych nastrojów, jakie towarzyszą nam przez cały ten rok – ja te tegoroczne święta trochę bojkotuję. Nie poświęcam im tyle uwagi co zwykle, na to po prostu nie ma klimatu — komentowała w Głosie Wielkopolski.

Choć piosenkarka oficjalnie zbojkotowała święta, nie zapomniała o tradycyjnych dekoracjach i ręcznie zdobionych ciasteczkach korzennych. Zrobiła apetycznie wyglądające pierniczki, którymi pochwaliła się w sieci.

Generalnie, Święta w tym roku bojkotuję… z wielu powodów. Tego jednak nie udało się uniknąć. Pierniczki są, choć w zdecydowanie mniejszej ilości.🎄😊🎄

Posted by Małgorzata Ostrowska on Tuesday, December 22, 2020

Małgorzata Ostrowska pożegnała kota i psa

Niestety podczas tegorocznych świąt Małgorzatę spotkała tragedia. W piątkowy poranek straciła Buliego – kota, który od lat był jej wiernym przyjacielem. O stracie poinformowała na Facebooku. Dodała filmik z kolażem zdjęć jej pupila.

Buli [*] To są bardzo smutne Święta….

To są bardzo smutne Święta…

Buli [*] To są bardzo smutne Święta….

Posted by Małgorzata Ostrowska on Friday, December 25, 2020

Internauci w komentarzach łączą się z piosenkarką w bólu i próbują jej dodać otuchy:

 • Bardzo współczuję i wiem jak to boli, bo zwierzęta to członkowie rodziny, ale każdy się rodzi i każdy umiera. Pozostaje smutek, żal i wspomnienia.
 • Nigdy nie jesteśmy przygotowani na czyjekolwiek odejście. Bardzo przykre — serdecznie współczuję.
 • Na początku grudnia pożegnałam ukochanego pieska po 15 latach… Okropny ból … Wytrwałości.

Warto wspomnieć, że to niejedyna tragedia, która spotkała gwiazdę w ostatnim czasie. Dziesięć dni temu pożegnała Fiszę, suczkę, która towarzyszyła jej od lat.


Małgorzata Ostrowska pożegnała przyjaciela

Małgorzata Ostrowska pożegnała przyjaciela

Małgorzata Ostrowska pożegnała przyjaciela

Małgorzata Ostrowska pożegnała przyjaciela

Małgorzata Ostrowska pożegnała przyjaciela

Małgorzata Ostrowska pożegnała przyjaciela

Dodaj komentarz

 • Iwonna Borkowska pisze:

  Zwierze jest czlonkiem rodziny.Ból po jego stracie jest wielki,skoro ktos tego nie rozumie nie powinien sie w ogóle na ten temat wypowiadać.Współczuję Pani Malgorzacie,bo sama to przechodziłam.

 • Bogumila Lozowska pisze:

  Współczuję pani Małgosiu .

 • Adam J. pisze:

  Odchodzą w cierpieniach ludzie. Dzisiaj zmarła moja sąsiadka. A Pani umieszcza artykuły o stracie zwierząt. Jak Pani nie wstyd? Żałoba dotyczy ludzi i wg Kościoła jest opisana. Po stracie zwierząt, jest żal.

  • jo pisze:

   Wstyd to zamieszczać takie kabotyńskie komentarze. Co ciebie, człowieku, obchodzi jak kto nazywa swój ból po stracie i niby dlaczego Kościół, pełen zła i wszeteczności- miałby być wyznacznikiem jakości tego cierpienia? Gosia zapewne nie znała twojej sąsiadki i zupełnie nie rozumiem dlaczego miałaby cierpieć po stracie jakiejś obcej jej kobiety….bardziej, niż po stracie zwierząt, z którymi była emocjonalnie związana? Mi jest wstyd właśnie za takich Adamów…..

  • Gość pisze:

   A co mnie obchodzi zdanie kościoła? Zwierzę jest z nami wiele lat, to przyjaciel a po jego odejściu boli serce. Koniec i kropka, kosciółkowy człowieku.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×