Szukaj

Małgorzata Ostrowska długo nie wytrzymała w długich włosach. Zmieniła fryzurę na krótszą, ale zupełnie inną niż miała jeszcze niedawno

Małgorzata Ostrowska - nowa fryzura

Małgorzata Ostrowska - nowa fryzura

Małgorzata Ostrowska pochwaliła się zmianą fryzury na swoim Instagramie. Jak wygląda po metamorfozie? Zobaczcie zdjęcia.

Małgorzata Ostrowska była wierna od lat tej samej, krótkiej fryzurze. Swoje uczesanie modyfikowała w zależności od reszty stylizacji. Czasami zaczesywała włosy do tyłu, układała je gładko, najczęściej jednak stawiała do góry, co nadawało jej rockowego pazura. Nieco ponad miesiąc temu zaskoczyła fanów i pokazała się w długich włosach.

„Kreacje, niewinne kreacje,
Fantazje kradzione snom…”
Tak. To nowa ja na 40-lecie mojej profesjonalnej działalności estradowej.
Takie czasy, że włosy rosną w kilka godzin…
Ot, taka szybka metamorfoza.

Komplementom nie było końca. Fani zachwycili się nowym wizerunkiem ulubionej wokalistki. Ta jednak długo nie wytrzymała i wróciła do krótkiej fryzury. Efektami pracy stylisty pochwaliła się na Instagramie.

Małgorzata Ostrowska ma nową fryzurę

Małgorzata Ostrowska to prawdziwa legenda polskiej sceny. Jej mocny głos potrafi rozpoznać niemal każdy fan ostrzejszych brzmień. Swoje największe sukcesy odnosiła w latach 80. Razem z zespołem Lombard stworzyła wiele ponadczasowych hitów, wystarczy wspomnieć Szklaną pogodę czy Gołębi puch. Równie charakterystyczny jak jej wokal był jej wizerunek sceniczny.

W zespole występowała przez prawie 20 lat. W 1999 roku rozpoczęła karierę solową albumem Alchemia. Potem nagrała jeszcze sześć płyt. Ostatni krążek – Na świecie nie ma pustych miejsc – ukazał się w 2019 roku i jest zadedykowany jej zmarłemu przyjacielowi, wieloletniemu menadżerowi – Piotrowi Niewiarowskiemu.

Tak samo jak ewoluowała jej muzyka, zmieniała się artystka. Małgosia nie ukrywa, że wcale nie stroni od metamorfoz. Zaledwie kilka tygodni po tym, jak pokazała się w długich włosach, pochwaliła się ostrym cięciem.

Kobieta zmienną jest. A za zmiany odpowiada ten pan koło mnie. Dzięki

W znacznie skróconych włosach nawiązuje do swojego dawnego wizerunku. Wygląda pięknie. Uroku dodaje jej zawadiacko zaczesana grzywka. Fani nie ukrywają zachwytu:

  • Piękna.
  • Zmiana super! Ta fryzurka lat odjęła, pięknie! Brawo ten pan!
  • Bardzo korzystna zmiana…
  • Blond pani służy. Z pazurem teraz.
  • Zawsze z klasą, inspirowała nas Pani i inspiruje nadal – piszą.

Jak wam się podoba Małgorzata Ostrowska w nowej fryzurze?


Małgorzata Ostrowska - nowa fryzura

Małgorzata Ostrowska - nowa fryzura

Małgorzata Ostrowska - nowa fryzura

Małgorzata Ostrowska - nowa fryzura

Małgorzata Ostrowska w długich włosach

Małgorzata Ostrowska w długich włosach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×