Szukaj

Małgorzata Ostrowska jest 40 lat na scenie, ale takiej fryzury jeszcze nie miała. „To nowa ja”. Imponująca przemiana

Małgorzata Ostrowska

Małgorzata Ostrowska

Małgorzata Ostrowska przeszła sporą metamorfozę. Piosenkarka pokazała się w dłuższych niż dotąd włosach. Teraz sięgają ramion. Przemiana związana jest ze specjalną okazją. W tym roku była gwiazda Lombardu świętuje 40-lecie działalności artystycznej.

Lata 80. to rozkwit polskiego rocka. Na scenie pojawiło się kilka formacji, które dziś uważane są za legendy. W czołówce najpopularniejszych grup zdecydowanie jest Lombard, którego chwytliwe przeboje (kto nie zna Szklanej pogody czy Gołębiego puchu?) w błyskawicznym tempie podbijały listy przebojów. Spory w tym sukces Małgorzaty Ostrowskiej, posiadającej jedną z najbardziej charyzmatycznych, mocnych barw na naszym rynku muzycznym.

Ostrowska w Lombardzie występowała przez prawie 20 lat. W 1999 roku rozpoczęła karierę solową. Wydała wtedy album Alchemia. Później nagrała jeszcze sześć innych płyt. Ostatni krążek – Na świecie nie ma pustych miejsc – ukazał się w 2019 roku i jest dedykowany jej zmarłemu przyjacielowi, wieloletniemu menadżerowi – Piotrowi Niewiarowskiemu.

Małgorzata Ostrowska ma nową fryzurę. Nowy wizerunek na 40-lecie działalności artystycznej

Od kilku lat Ostrowska była wierna tej samej, krótkiej fryzurze. Swoje uczesanie modyfikowała w zależności od reszty stylizacji. Czasami zaczesywała włosy do tyłu, układała je na gładko, choć najczęściej stawiała do góry, co nadawało jej jeszcze większej, rockowej charyzmy.

Już jakiś czas temu fryzura gwiazdy zaczęła ewoluować. Na początku roku, w programie Tego się nie wytnie, piosenkarka pokazała się w dłuższych włosach, ale nie tak długich jak ostatnio.

Moi Drodzy! Dziś nagrywałam program "Tego się nie wytnie". Było nie tylko o 40-leciu mojej działalności estradowej. Nie…

Posted by Małgorzata Ostrowska on Monday, January 11, 2021

Legenda sceny zaskoczyła nawet najwierniejszych fanów, gdy w czwartkowy wieczór zamieściła zdjęcia w nowym wcieleniu.

Ostrowska przedłużyła włosy, co zasugerowała w oficjalnym komunikacie na swoim profilu na Instagramie. Obecnie sięgają jej ramion i jeszcze bardziej podkreślają jej kobieco piękno.

Przemiana wokalistki związana jest z wkroczeniem w kolejną dekadę działalności artystycznej. W tym roku mija równo 40 lat, od kiedy gwiazda hitu Meluzyna pojawiła się na estradzie i zaśpiewała dla dużej publiczności.

„Kreacje, niewinne kreacje, Fantazje kradzione snom…” Tak. To nowa ja na 40-lecie mojej profesjonalnej działalności estradowej. Takie czasy, że włosy rosną w kilka godzin… Ot, taka szybka metamorfoza – napisała Małgorzata.

Małgorzata Ostrowska za nową fryzurę zebrała mnóstwo pochwał. W komentarzach aż roi się od komplementów – „mega”, „pięknie” i „cudnie” to tylko niektóre z nich.

Przy okazji posłuchajcie ostatniego singla gwiazdy – smooth-jazzowej ballady Zadzwoń:


Małgorzata Ostrowska w długich włosach

Małgorzata Ostrowska w długich włosach

Małgorzata Ostrowska w długich włosach

Małgorzata Ostrowska w długich włosach

Małgorzata Ostrowska – Wigilia Bożego Narodzenia 2020

Małgorzata Ostrowska – Wigilia Bożego Narodzenia 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×