Małgorzata Ostrowska-Królikowska zafundowała sobie gwiazdorską metamorfozę! Chyba zainspirowała się Rozenek

Małgorzata Ostrowska-Królikowska nowa fryzura

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma nową fryzurę. Aktorka pokazała się po metamorfozie. Nowa długość i kolor odjęły jej lat. Czyżby zainspirowała się Małgorzatą Rozenek?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, zanim zdobyła wielką popularność dzięki serialowi Klan, zagrała wiele epizodycznych ról. Ale to postać Grażynki Lubicz sprawiła, że pokochały ją polskie gospodynie domowe – stała się dla nich wyjątkowo bliska. Prywatnie była żoną Pawła Królikowskiego, który zmarł 27 lutego 2020. Ma z nim piątkę dzieci: Antoniego, Jana, Julię, Marcelinę i Ksawerego oraz rocznego wnuka Józefa.

Trzeba jakoś żyć. Nie mam problemu z organizacją czasu. Nie brakuje nam zajęć domowych. Moje córki chętnie gotują teraz za mnie obiady, grają ze mną w szachy czy planszówki. Z przyjemnością spędzam czas z nimi i synami – mówiła w Fakcie aktorka.

Wdowa sugerowała także, ze dużo pracuje w ogródku przydomowy, gdyż kontakt z przyrodą mocno ją uspakaja. Poza tym ma kilkoro dzieci, którym trzeba codziennie poświęcać czas. Choć codzienność czasami ją przerasta, szczególnie wtedy, gdy musi zmierzyć się z bolesnymi wspomnieniami, to aktorka się nie poddaje.

Mamy takie poczucie, że Paweł tu cały czas z nami jest. Jest jasno. W tej chwili jestem w domu z dziećmi, przytulamy się, czytamy książki. Ten czas staramy się przerobić na taki pozytyw, żeby wynikało z tego coś dobrego – mówiła Małgorzata po śmierci męża.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma nową fryzurę

Z okazji Festiwal Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej w Kudowie-Zdroju im. Pawła Królikowskiego aktorka zdecydowała się na radykalną zmianę fryzury. Zdjęciem pochwaliła się na Instagramie. Dołączyła do niego opis, w którym poprosiła fanów o opinie na temat metamorfozy.

Festiwal zmotywował mnie do pozbycia się odrostów. I jak? Może być?

W komentarzach internautów posypały się komplementy:

  • Wygląda Pani pięknie.
  • Czy z odrostami czy bez i tak zawsze pięknie
  • Bardzo ładnie Pani w nowym kolorze włosów. A w tej kwiecistej katanie tonie Pani w kwiatach.

Aktorka skróciła włosy, wyprostowała i rozjaśniła. Fryzura to typowy bob. Taką samą nosi jej imienniczka – Małgorzata Rozenek. Myślicie, że to ona była inspiracją dla żony Pawła Królikowskiego?


Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska na plaży

Małgorzata Ostrowska-Królikowska na plaży

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w bluzie ze zdjęciem Pawła Królikowskiego

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w bluzie ze zdjęciem Pawła Królikowskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×