Szukaj

Ostrowska-Królikowska przeszła metamorfozę w stylu glamour. W nowym serialu wygląda jak siostra Rozenek

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Małgorzata Rozenek

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Małgorzata Rozenek

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zaskoczyła internautów metamorfozą. Gwiazda zmieniła wizerunek, a wszystko to na potrzeby nowej roli. Po przemianie wygląda niczym niewiele starsza siostra Małgorzaty Rozenek. To trzeba zobaczyć.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma za sobą bardzo ciężki czas. W lutym 2020 po długiej chorobie zmarł Paweł Królikowski. Miał tylko 58 lat. Z jego śmiercią trudno było się pogodzić nie tylko najbliższej rodzinie, ale także licznym fanom. Aktor ze światem filmu związany był od czterech dekad i stworzył wiele niezapomnianych kreacji. Widzowie pokochali go przede wszystkim za rolę Kusego w serialu Ranczo.

Po stracie męża Ostrowską-Królikowską wspiera grono przyjaciół i czwórka kochających dzieci. Część obowiązków głowy rodziny po śmierci ojca przejął najstarszy syn gwiazdy – Antek, który namówił matkę do częstszego korzystania z Instagrama. To właśnie tam aktorkę spotyka wiele życzliwości ze strony internautów, którzy podziwiają jej talent, charyzmę i świetne poczucie humoru.

Niedawno zaskoczyła swoich sympatyków zdjęciem po metamorfozie, jaką przeszła na potrzeby nowej roli. Kilka zmian uwydatniło jej atuty.

Odmieniona Małgorzata Ostrowska-Królikowska w serialu „Stulecie Winnych”

Małgorzata od wielu lat jest gwiazdą serialu Klan. Gra w nim od samego początku, czyli od niemal 24 lat. Chyba nikt nie wyobraża sobie najdłużej emitowanej polskiej telenoweli bez wątków ciepłej Grażynki Lubicz.

Po stracie męża gwiazda szybko zdecydowała wrócić się na plan telenoweli, czym sprawiła ogromną radość widzom i produkcji, która nie musiała zmieniać scenariusza na alternatywny. Teraz okazuje się, że już niedługo widzowie będą mogli zobaczyć ją w zupełnie nowej roli.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska dostała angaż w serialu TVP. Aktorka pochwaliła się zdjęciami z planu i trzeba przyznać, że znacznie różni się od bohaterki, z którą utożsamiana jest najczęściej. Tym razem zobaczymy ją w Stuleciu Winnych – serialu, który opowiada losy rodziny Winnych z podwarszawskiego Brwinowa.

Na potrzeby nowej roli Małgorzata przeszła niemałą zmianę wizerunku. Mozolnie ułożona fryzura, doklejone rzęsy, profesjonalny makijaż i elegancka stylizacja podkreśliły urodę 56-letniej aktorki. Pojawiły się nawet komentarze, że teraz wygląda jak niewiele starsza siostra Małgorzaty Rozenek, która słynie z perfekcyjnego stylu.

Stulecie winnych: Małgorzata Ostrowska-Królikowska w serialu

Akcja trzeciego sezonu uwielbianego przez widzów TVP serialu zaczyna się w 1956 roku, dlatego też produkcja postarała się o odpowiednie stylizacje. Gwiazda wcieli się w panią Klimkiewiczową.

Trzeba przyznać, że w takim wcieleniu jeszcze jej nie widzieliśmy. Aktorka wygląda zjawiskowo. Odcinki z jej udziałem zostaną wyemitowane wiosną.


Małgorzata Ostrowska-Królikowska na planie Stulecie Winnych

Małgorzata Ostrowska-Królikowska na planie Stulecie Winnych

Małgorzata Rozenek z opaską na głowie

Małgorzata Rozenek z opaską na głowie

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w serialu Stulecie winnych

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w serialu Stulecie winnych

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×