Małgorzata Ostrowska-Królikowska nieźle zaszalała z fryzurą. W takich loczkach trudno ją rozpoznać. Co za zmiana!

Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zaszalała z fryzurą, czym pochwaliła się na Instagramie. W pierwszej chwili trudno ją rozpoznać. Zobaczcie, jak się prezentuje.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska od ponad 20 lat jest jedną z głównych bohaterek serialu Klan. Perfekcyjnie wciela się w postać Grażyny Lubicz. Chociaż na swoim koncie ma sporo innych ról, to właśnie ta przyniosła jej niesamowitą rozpoznawalność i sympatię fanów.

Aktorka jest przykładem na to, że kariera może iść w parze z macierzyństwem. Razem z mężem, Pawłem Królikowskim, doczekali się pięciorga dzieci. To nie przeszkodziło gwieździe w tym, by regularnie gościć na planach zdjęciowych. Chociaż aktorka nie uważa, by osiągnęła jakiś spektakularny sukces, zdaje sobie sprawę z tego, że jest dobrze zorganizowana:

Uważam, że jakichś wielkich sukcesów zawodowych to ja nie osiągnęłam, ja po prostu wykonuję swoją pracę. Na pewno zawsze starałam się być dobrze zorganizowana w domu, a rodzina i moje dzieci zawsze były dla mnie priorytetem. Starałam się tak organizować swoje życie, żeby to wszystko pogodzić, bo praca też była dla mnie bardzo ważna, a kiedyś nawet najważniejsza. Było tak do momentu, gdy pojawiły się dzieci, potem ten ciężar troszeczkę się rozłożył – komentowała Małgorzata Ostrowska-Królikowska w cyklu wywiadów Mama na obcasach.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w lokach. Jak wygląda?

Sympatycy Ostrowskiej-Królikowskiej nie tylko śledzą jej zawodowe poczynania, ale także obserwują jej życie prywata. Mimo iż sama zainteresowana nie wypowiada się często na ten temat, bardziej rozmowne są osoby z jej otoczenia. To one co jakiś czas sprzedają kolorowej prasie ciekawostki z życia gwiazdy.

Niedawno jedna z osób, która rzekomo przebywa w towarzystwie aktorki, ujawniła, że ta jest bardzo zaniepokojona sytuacją, która ma miejsce w jej rodzinie. Ukojenia szuka w modlitwie, o czym pisaliśmy tutaj.

Chociaż Małgorzata nie zareagowała na doniesienia, w sobotę postanowiła odsłonić przed fanami jeden z faktów ze swojego codziennego życia. Na Instastory pochwaliła się nową fryzurą. Mimo iż aktorka przeważnie nosi gładko zaczesane włosy, tym razem postawiła na burzę blond loków. W pierwszej chwili trudno ją rozpoznać.

Wspomniane zdjęcie znajdziecie w galerii.


Małgorzata Ostrowska-Królikowska w lokach

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w lokach

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w nowej fryzurze

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w nowej fryzurze

Małgorzata Ostrowska-Królikowska - wesele Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Małgorzata Ostrowska-Królikowska - wesele Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×