Szukaj

Małgorzata Ostrowska-Królikowska uczciła urodziny córki niepublikowanym zdjęciem z Pawłem. Serce pęka

Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska na Instagramie uczciła 22. urodziny Julii Królikowskiej. Pokazała niepublikowane zdjęcie z Pawłem i napisała kilka wzruszających słów.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska niemal rok temu zmierzyła się z wielką tragedią. Jej mąż Paweł przegrał walkę z chorobą neurologiczną. Nagle została sama, bez ukochanego i najlepszego przyjaciela. Na szczęście mogła liczyć na wsparcie bliskich i dzięki nim dosyć szybko wróciła do normalnego funkcjonowania, chociaż tęsknota towarzyszy jej każdego dnia.

Do tej pory wiszą w szafie jego ubrania. Jeszcze do niedawna na krześle leżała przerzucona przez oparcie jego kamizelka. W końcu oddałam ją jego ojcu. „Tata, weź tę kamizelkę i płaszcz” – poprosiłam. Ucieszył się, że ma rzeczy po ukochany synu. Czasem Marcyśka zakłada za obszerne na nią swetry Pawła, fajnie w nich wygląda. Nie potrafię rozstać się z jego rzeczami – mówiła w Świecie kobiety.

Pomimo upływu czasu wciąż czuje obecność męża, a w jej domu dzieją się fascynujące rzeczy:

Paweł cały czas jest z nami, w naszym domu. Czasem włącza telewizor i nagle słyszę jego głos, właśnie leci jakiś serial czy film, w którym grał. To takie dziwne uczucie. Trudne, a jednocześnie miłe, że został w jakimś sensie.

Wiedziała, że po śmierci męża nie mogła się załamać i musiała być silna dla swoich dzieci. Rodzina cały czas bardzo się wspiera. Właśnie córka Pawła i Małgosi, Julia obchodzi urodziny.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska uczciła urodziny Julii Królikowskiej

Niemal cała rodzina Królikowskich to znani aktorzy i aktorki. Ale o młodziutkiej Julii mówi się bardzo rzadko. Siostra Antoniego Królikowskiego od urodzenia gra w serialu Klan, właśnie skończyła 22 lata. Jej wielki dzień uczciła na swoim Instagramie Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Zacytowała piosnkę, którą zaśpiewała Maryla Rodowicz do tekstu Agnieszki Osieckiej, Wielka woda. Pokazała także zdjęcie z Pawłem Królikowskim z czasów, kiedy ich córeczka byłą malutka i nic nie zwiastowało przedwczesnej śmierci jej taty.

Nasza ❤️ tęczowa Panienka❤️ kończy 22 lata.
…Nie daj Ci Boże, broń Boże skosztować
Tak zwanej życiowej mądrości,
Dopóki życie trwa, póki życie trwa… – napisała.

Pod postem pojawiło się mnóstwo życzeń dla Julii. Internauci są także wzruszeni fotografią z Pawłem Królikowskim i pięknym wpisem.


Małgorzata Ostrowska-Królikowska - urodziny Julii Królikowskiej

Małgorzata Ostrowska-Królikowska - urodziny Julii Królikowskiej

Małgorzata Ostrowska-Królikowska - urodziny Julii Królikowskiej

Małgorzata Ostrowska-Królikowska - urodziny Julii Królikowskiej

Julia Królikowska

Julia Królikowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×