Małgorzata Ostrowska-Królikowska miała na planie „Klanu” wielki sekret. Długo ukrywała wszystko przed produkcją

Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska od pierwszego odcinka gra w serialu Klan. W serialu od pierwszych chwil życia angaż dostała także jej córka Julia. Okazuje się, że aktorka bardzo długo ukrywała na planie, że naprawdę jest w ciąży. 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest doskonale znana widzom. Aktorka od lat działa w show-biznesie i spełnia się w zawodzie. Karierę rozpoczęła pod koniec lat 80. i wtedy zagrała pierwszą epizodyczną rolę w filmie Zero życia. Od tamtej pory regularnie pojawia się w kolejnych produkcjach filmowych i serialowych. Wcieleniem, które przyniosło jej największą popularność, jest oczywiście rola Grażynki Lubicz w serialu Klan. Gwiazda gra w najdłużej emitowanej telenoweli w Polsce od samego początku. Przez ponad dwie dekady pracy na planie w życiu jej serialowej bohaterki zaszło wiele zmian.

Małgosia należy do tych kobiet, którym pracę zawodową i karierę udało się połączyć ze szczęściem w życiu prywatnym. Razem z mężem doczekali się sporej gromadki dzieci. Wspólnie wychowywali: Antka, Jana, Julię, Marcelinę i Ksawerego. Niestety na początku zeszłego roku rodzina musiała zmierzyć się z ogromną tragedią, Paweł Królikowski zmarł po długiej chorobie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ukrywała ciążę na planie

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w Klanie gra od ponad dwudziestu lat. W tym czasie jej serialowa bohaterka doczekała się trojga dzieci. Tak samo było również w życiu prywatnym gwiazdy, której trzy najmłodsze pociechy urodziły się, gdy ta już pracowała na planie. Starsza córka aktorki Julia również gra w serialu i wciela się tam w Kasię Lubicz, czyli córkę serialowej Grażynki.

Na kanale YouTube Mistrzowie Drugiego Planu, pojawiła się obszerna rozmowa z drugim reżyserem i sekretarzem planu telenoweli, czyli Beatą Kwapisz. Zdradziła ona kilka ciekawostek, o których widzowie przez te lata nie mieli pojęcia. Okazało się, że Małgosia, będąc w ciąży z Julką, długo ukrywała, to przed całą produkcją.

Była w ciąży z Julką, nie powiedziała o tym. Ja nie wiem, co było najpierw, czy ciąża, czy scenariusz. (…) Grażynka zaszła w ciążę i w drugim roku Klanu urodziła Julkę, ale nasza Małgosia zaszła w ciążę, nikomu nie mówiąc. Ja byłam wtedy na planie, dlatego tak wiem. Bo to były straszne sytuacje. Myśmy myśleli, że to jest poduszka. I robiłyśmy sobie różne…: „zobaczysz Downa urodzisz”. No i później jak się okazało, że ona jest w tej ciąży, no to wszystkim było strasznie głupio i tak niezręcznie – opowiadała Beata Kwapisz.

Trzeba przyznać, że aktorka miała wyjątkowego farta, ponieważ ciąża jej serialowej bohaterki idealnie zbiegła się w czasie z planami w jej życiu prywatnym. Córka aktorki od pierwszych chwil życia dostała angaż w popularnym serialu, w którym gra do dnia dzisiejszego. Tutaj możecie zobaczyć jak zmieniła się Julia Królikowska.

Całość rozmowy możecie zobaczyć poniżej.


Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Julia Królikowska, Agnieszka Kaczorowska - Klan, 2011 rok

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Julia Królikowska, Agnieszka Kaczorowska - Klan, 2011 rok

Piotr Cyrwus w

Piotr Cyrwus w "Klanie"

Julia Królikowska skończyła 18 lat

Julia Królikowska skończyła 18 lat

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×