Szukaj

Królikowski już po zaręczynach. Wielka radość w rodzinie

Królikowscy

Królikowscy

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma powody do radości. Jak donosi Rewia, jeden z jej synów niedawno się zaręczył. Który? Co wiadomo na ten temat?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska na początku roku straciła męża. Paweł Królikowski zmarł po walce z chorobą. Aktorka w tym trudnym czasie może liczyć na wsparcie dzieci, o czym opowiedziała w wywiadzie dla Gali. Zdradziła, że się odpowiednio nią zaopiekowali:

Dzieci we wszystko mnie włączały, żebym nie siedziała i nie popadła w apatię. Antek sprawił, że ruszyło moje konto na Instagramie. Mówił: „Choć, zrobimy zdjęcie, chodź, pokażę ci, jak to działa…”. Wcześniej nie miałam do tego serca – opowiadałą gwiazda.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma powody do radości. Jan się oświadczył

Wygląda na to, że po smutnych chwilach w rodzinie Królikowskich nadszedł czas na radość. Rewia donosi o zaręczynach. Podobno jeden z synów Małgorzaty, Jan postanowił się oświadczyć swojej partnerce, a także matce jego dziecka, Joannie Jarmołowicz. Znajoma rodziny zdradza, że narzeczeni już planują wesele:

Planują ślub i wesele. Małgosia jest szczęśliwa, że udało mu się założyć rodzinę. Paweł z pewnością też by się z tego bardzo cieszył — zdradza osoba z otoczenia rodziny.

Na ten moment Królikowscy nie skomentowali tych doniesień, na próżno szukać też w social mediach zdjęć z pierścionkiem. Pewne jest za to, że syn Joanny i Jana, Józek, skończył niedawno roczek. Z tej okazji media społecznościowe obiegły wpisy, w których składano mu życzenia.

Na taki ruch zdecydował się Małgorzata, która pokazała fotografię chłopca. Podobny post opublikowała jego dumna mama, Joanna. W opisie podkreślała, że dzięki dziecku ich życie bardzo się zmieniło:

Dokładnie rok temu nasze życie nabrało najwspanialszych kolorów !dziekujemy ci za każdy uroczy uśmiech

Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.


Antek Królikowski pokazał rodzinną sesję

Antek Królikowski pokazał rodzinną sesję

Joanna Jarmłowicz dodała nowe zdjęcie synka

Joanna Jarmłowicz dodała nowe zdjęcie synka

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w towarzystwie wnuka

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w towarzystwie wnuka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×