Drugie urodziny Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej bez męża. Z kieliszkiem w dłoni zdobyła się na odważne wyznanie. Tak trzeba żyć

Małgorzata Ostrowska-Królikowska - urodziny

Małgorzata Ostrowska-Królikowska skończyła 57 lat. Zdjęcia z wystawnej imprezy pojawiły się w sieci. Jak aktorka celebrowała swój dzień?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest aktorką, która już wiele lat pojawia się na deskach teatrów i planach seriali. Pracę przed kamerami zaczynała pod koniec lat 80. Wówczas zagrała pierwszą epizodyczną rolę w filmie Zero życia. Na popularność musiała poczekać do 1997 roku. Wówczas dołączyła do obsady serialu Klan. Od tego momentu od blisko dwóch dekad wciela się w postać Grażyny Lubicz.

Aktorka spełnia się nie tylko zawodowo, ale także w życiu prywatnym. Gdy miała 18 lat, poznała Pawła Królikowskiego, który był od niej o trzy lata starszy. Jak zgodnie przyznawali po czasie, połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia. Doczekali się pięciorga dzieci: Antka, Jana, Julii, Marceliny i Ksawerego. Przez wiele lat tworzyli szczęśliwą rodzinę. Niestety sielankę przerwała ogromna tragedia. Aktor zachorował i zmarł na początku 2020 roku. Jego żona nie pozostała jednak sama. Dzieci stały się dla niej wsparciem w tym trudnym czasie.

To za namową Antoniego założyła Instagram i zaczęła dzielić się z fanami swoimi przemyśleniami. Nie mogło zabraknąć też relacji z jej urodzin.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętuje 57. urodziny

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w piątek skończyła 57 lat, ale święto celebrowała dopiero w niedzielę. Pojawili się jej najbliżsi, był tort i odpowiednie przyśpiewki, a także mnóstwo życzeń. Na Instagramie pojawiło się także jej ujęcie z synem, Antonim Królikowskim. Młody aktor udostępnił nagranie, na którym jego mama rozmyśla nad tortem, wypowiadając życzenie.

To drugi rok, gdy podczas urodzin u jej boku nie ma Pawła Królikowskiego, ale reszta rodziny postarała się, by jak najlepiej czuła się tego dnia. Małgorzata Ostrowska-Królikowska wrzuciła do sieci między innymi zdjęcie z synem. W tle rozkręcała się już impreza urodzinowa, a ona sama trzymała w dłoni butelkę i kwiaty.

Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić – napisała aktorka, cytując Marka Twaina.

Podpis do sugeruje, że Ostrowska-Królikowska nie zamierza martwić się upływającym czasem i zamierza w pełni korzystać z życia. Małgorzata nie ukrywała w relacji, że najbardziej cieszy ją dom pełen życzliwych osób. Życzymy wszystkiego najlepszego!


Małgorzata Ostrowska-Królikowska - 57. urodziny

Małgorzata Ostrowska-Królikowska - 57. urodziny

Małgorzata Ostrowska-Królikowska - 57. urodziny

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×