Szukaj

Małgorzata Ostrowska-Królikowska szykuje domową rewolucję. Do remontu zaangażowała całą rodzinę

Małgorzata Ostrowska-Królikowska aktywnie wykorzystuje wolny czas. Razem z bliskimi postanowiła zrobić remont w domu, w którym przez 20 lat mieszkała z Pawłem Królikowskim. O szczegółach poinformowało Życie na gorąco.
Małgorzata Ostrowska-Królikowska z rodziną

Małgorzata Ostrowska-Królikowska z rodziną

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pod koniec lutego straciła męża, Pawła Królikowskiego. Uwielbiany aktor zmarł w wieku 58 lat, przegrywając walkę z chorobą neurologiczną. Wiadomość o jego śmierci była szokiem dla przyjaciół i wiernych fanów. W ostatniej drodze towarzyszyły mu tłumy. Znalazły się tam również osobistości z pierwszych stron gazet. Cała uroczystość była niezwykle wzniosła i wzruszająca.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska: kwarantanna

Obecnie nastały ciężkie czasy, aktorzy nie mają pracy i siedzą w domach. Wszystko to ma związek z panującą na świecie pandemią koronawirusa, która dosięgła także Polskę. Wprowadzono restrykcje: zamknięto szkoły, puby, kina i teatry. Gwiazdy starają się zająć swój czas czymś innym. Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest w jeszcze gorszej sytuacji, gdyż wszystko w domu przypomina jej zmarłego męża. Jak stara się zapełnić ten okres domowej kwarantanny? Okazuje się, że postanowiła wziąć się za zaległe remonty.

Już po pogrzebie Małgorzata chciała jak najszybciej wrócić do pracy zawodowej. Pustka w jej sercu była ogromna, dlatego też na wszelkie sposoby próbowała ją zapełnić. Jak doniosła Życiu na gorąco osoba z produkcji Klanu, aktorka nie chciała słyszeć o urlopie. Tym bardziej że sam Paweł Królikowski zawsze namawiał ją, by nie zaniedbywała własnej kariery.

Nie chciała skorzystać z urlopu, zgłosiła gotowość do udziału w zdjęciach już następnego dnia po pożegnaniu męża.

Aktualnie Ostrowska-Królikowska nie może grać, gdyż praca na planie telenoweli została przerwana. Dwa dni po tym, gdy aktorka, po raz pierwszy od śmierci męża, pojawiła się w studiu, producenci Klanu podjęli decyzję o zawieszeniu produkcji na czas koronawirusa. Gwiazda nie miała wyboru i musiała zostać w domu. Na swoim koncie społecznościowym dodała zdjęcie z dziećmi, które opatrzyła je hasztagami #zostajęWdomu i #rodzinaToJestSiła.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska: jak żyje po stracie męża

Dom, w którym wykonano zdjęcie rodziny Królikowskich, aktorka wybudowała razem z mężem 20 lat temu. Dziś, gdy nie ma już u jej boku ukochanego Pawła, pozostały po nim piękne pamiątki – gitara, na której grywał, stary kredens, który własnoręcznie odrestaurował, czy piękna, wisząca nad stołem w jadalni lampa, którą wypatrzył na pchlim targu.

Jak donosi Życie na gorąco, Małgorzata postanowiła z pomocą dzieci odświeżyć dom i zrobić w nim remont. Tym bardziej że ma teraz sporo wolnego czasu. Gwiazda planuje pomalować kuchnię i sypialnię, być może weźmie się za cyklinowanie podłóg.


Małgorzata Ostrowska-Królikowska z rodziną

Małgorzata Ostrowska-Królikowska z rodziną

Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antek Królikowski

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antek Królikowski

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×