Małgorzata Ostrowska-Królikowska zrobiła sobie trwałą. Jeśli dodać sobie lat to w taki sposób

Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeszła odważną metamorfozę, którą pochwaliła się na Instagramie. W krótkich, kręconych włosach trudno ją rozpoznać. Zobaczcie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska swojego przyszłego męża poznała w momencie, gdy zdawała do wrocławskiej szkoły aktorskiej. Wówczas miała 18 lat, Paweł Królikowski był od niej trzy lata starszy. Jak zgodnie przyznawali po czasie, połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia:

Kiedy zobaczyłem Małgośkę po raz pierwszy, była wiosna, pachniały magnolie. Pomyślałem: To na nią właśnie czekałem. I zacząłem ją podrywać – komentował Paweł Królikowski w rozmowie z Galą.

Małgorzata i Paweł przez wiele lat tworzyli szczęśliwe małżeństwo. Spełniali się zawodowo, a także skupiali się na życiu rodzinnym. Wspólnie wychowywali pięcioro dzieci. Rodzinną sielankę przerwała choroba aktora. Paweł Królikowski zmarł pod koniec lutego 2020. Miał zaledwie 58 lat.

W tym trudnym czasie Małgorzata mogła liczyć na wsparcie swoich bliskich, w tym syna Antka, który poszedł w ślady rodziców i związał swoje życie z aktorstwem. Niedawno w jego życiu nastąpiło przełomowe wydarzenie — wziął ślub z Joanną Opozdą. Chociaż poznali się podczas studiów, dopiero ponad rok temu stwierdzili, że są dla siebie stworzeni.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspiera decyzję syna i w pełni ją akceptuje. Dowodem może być komentarz, który opublikowała po jego ślubie. Zdobyła się na krótkie, ale jednocześnie piękne życzenia:

Szczęśliwej podróży przez życie, dzieci. Kochajcie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska: metamorfoza. Jak wygląda w nowych włosach?

Ostrowska-Królikowska nie tylko koncentruje się na życiu rodzinnym, ale także spełnia się zawodowo. Od wielu lat jest związana z aktorstwem. Zagrała kilka ról epizodycznych w filmach, wśród których warto wymienić m.in. Rozmowy kontrolowane. Popularność przyniosły jej jednak seriale. W 1997 roku dołączyła do obsady Klanu. Od tego momentu wciela się w rolę Grażyny Lubicz, dzięki czemu zdobyła sympatię wielu osób.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, by być w stałym kontakcie ze swoimi fanami, prowadzi konto na Instagramie. Tam regularnie udostępnia nowe treści. Tak jak w czwartek, gdy na Instastory pochwaliła się metamorfozą, jaką przeszła. Wydaje się, że aktorka zrobiła sobie trwałą:

„Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy” – Eric Emmanuel Schmitt — podpisała zdjęcie gwiazda.

Patrząc na otoczenie, można odnieść wrażenie, że wspomniana fotografia powstała na planie jednej z produkcji, w której bierze udział gwiazda. Pasuje jej taka fryzura?


Małgorzata Ostrowska-Królikowska w nowej fryzurze

Małgorzata Ostrowska-Królikowska - wesele Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Małgorzata Ostrowska-Królikowska na ślubie Opozdy i Królikowskiego

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×