Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej została tylko modlitwa. Tak radzi sobie z dramatyczną sytuacją

Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska podobno jest zaniepokojona sytuacją, jaka ma miejsce w jej rodzinie. Szuka ukojenia w modlitwie. Jeden z tygodników ujawnia szczegóły.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest aktorką z wieloletnim doświadczeniem. Dowodem może być fakt, że od ponad 20 lat jest jedną z głównych gwiazd KlanuWciela się w postać Grażyny Lubicz, dzięki czemu cieszy się sporą sympatią oglądających. Gwiazda spełnia się nie tylko zawodowo, ale także realizuje się jako mama. Ma pięcioro dzieci. Najstarszy z nich, Antek Królikowski, latem stanął na ślubnym kobiercu. Zalegalizował związek z Joanną Opozdą, czego świadkami było mnóstwo osób. Wśród nich nie brakowało tych znanych z pierwszych stron gazet.

Kilka tygodni po ślubie do głosu doszedł ojciec aktorki, Dariusz, który w mediach społecznościowych zwrócił się z prośbą o pomoc. Napisał, że utknął na Madagaskarze. Po pewnym czasie upublicznił prywatne wiadomości, które wymieniał z mężem córki, Antkiem Królikowskim. Aktor stanął w obronie żony.

Chociaż fala medialnych doniesień rosła w siłę, sami zainteresowani nie komentowali sprawy. Potem wydali oficjalne oświadczenie, w którym przekazali, że Joanna Opozda jest w ciąży. Podkreślili, że zdrowie maleństwa jest dla nich najważniejsze:

Mamy nadzieję, że za kilka miesięcy będziemy mogli podzielić się z Państwem naszym szczęściem. Dziś jednak zdrowie naszego dziecka jest dla nas najważniejsze – by móc je chronić, musimy mu zapewnić spokój.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest zaniepokojona sytuacją w rodzinie

Nowy numer Dobrego Tygodnia przekonuje, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska martwi się o syna i ciężarną synową, która ponoć bardzo trudno znosi stresujące sytuacje. Głos w tej sprawie zabrała też osoba z otoczenia gwiazdy.

Znajoma aktorki przekazała, że Małgorzata nie poznała ojca Joanny. Ma jednak nadzieję, że zachowa się, jak trzeba, bo sytuacja nie jest łatwa. Gwiazda znalazła też sposób, który przynosi jej ukojenie. To modlitwa, którą kieruje w pewnej intencji:

Modli się o spokój w rodzinie, do której dołączyła Joanna z chwilą ślubu z Antonim – ujawnia znajoma aktorki w rozmowie z tygodnikiem.

Na ten moment sama zainteresowana nie skomentowała tych spekulacji.


Małgorzata Ostrowska-Królikowska na ślubie Opozdy i Królikowskiego

Małgorzata Ostrowska-Królikowska na ślubie Opozdy i Królikowskiego

Antek Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska - Akcja Żonkile ,78. rocznica powstania w getcie warszawskim

Antek Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska - Akcja Żonkile ,78. rocznica powstania w getcie warszawskim

Jak mieszka Małgorzata Ostrowska-Królikowska?

Jak mieszka Małgorzata Ostrowska-Królikowska?

Komentarze