Szukaj

Ostrowska-Królikowska czuje obecność zmarłego męża. W domu gwiazdy dzieją się fascynujące rzeczy: „To takie dziwne”

Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Króliowska w zeszłym roku straciła męża Pawła Królikowskiego. W jednym z wywiadów ujawniła, że wciąż nie może rozstać się z przedmiotami, które jej o nim przypominają, a w jej domu dzieją się fascynujące rzeczy.    

Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeżyła tragedię. Jej ukochany mąż Paweł przegrał walkę z chorobą neurologiczną. Aktorkę w tym trudnym czasie wspierali bliscy. Dzieci pomagały jej w codziennej pracy, Antek wrócił na chwilę do domu i przejął obowiązki głowy rodziny. Dodatkowo namówił mamę, by ruszyła swoje konto w social mediach:

Dzieci we wszystko mnie włączały, żebym nie siedziała i nie popadła w apatię. Antek sprawił, że ruszyło moje konto na Instagramie. Mówił: „Choć, zrobimy zdjęcie, chodź, pokażę ci, jak to działa…”. Wcześniej nie miałam do tego serca – opowiadała gwiazda w rozmowie z Galą.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska nadal ma w domu rzeczy Pawła

Niedługo minie rok od śmierci Pawła Królikowskiego. Małgorzata w jednym z wywiadów zdradziła, że wciąż nie może rozstać się z jego rzeczami. Do niedawna na krześle leżała przerzucona przez oparcie kamizelka, a w szafie nadal wiszą pozostałe ubrania:

Do tej pory wiszą w szafie jego ubrania. Jeszcze do niedawna na krześle leżała przerzucona przez oparcie jego kamizelka. W końcu oddałam ją jego ojcu. „Tata, weź tę kamizelkę i płaszcz” – poprosiłam. Ucieszył się, że ma rzeczy po ukochany synu. Czasem Marcyśka zakłada za obszerne na nią swetry Pawła, fajnie w nich wygląda. Nie potrafię rozstać się z jego rzeczami – komentowała aktorka w Świecie kobiety.

Ostrowska-Królikowska dodała, że pomimo upływu czasu wciąż czuje obecność męża. W jej domu dzieją się fascynujące rzeczy:

Paweł cały czas jest z nami, w naszym domu. Czasem włącza telewizor i nagle słyszę jego głos, właśnie leci jakiś serial czy film, w którym grał. To takie dziwne uczucie. Trudne, a jednocześnie miłe, że został w jakimś sensie.

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Paweł Królikowski stworzył płytę, na której jeden z utworów zadedykował Małgosi. Śpiewał w nim: „Umówiłem się z tobą na starość”, później często te słowa przypominał ukochanej. Aktorka powiedziała, że ma za złe mężowi, że zostawił ją samą:

Czasem krzyczę na niego, że zostawił mnie samą, jeszcze w tę pandemię. I wiem, że mnie słyszy, może tylko śmieje się cichutko, bo Paweł nie wytrzymałby tych rygorów, w których teraz musimy wszyscy żyć. Cwaniaczek, tydzień przed pandemią zabrał się po prostu z tego świata.

Gwiazda podkreśliła, że po śmierci męża nie mogła się załamać. Musi być dzielna dla swoich dzieci. Nie chce, żeby się o nią martwiły:

 „Mamusiu, ty się źle czujesz?” – pyta Ksawery, gdy czasami położę się, nic nie robię, albo nie uśmiecham. Ma dopiero 12 lat, nie zrozumie, że jestem zmęczona czy smutna, co przytrafia się każdemu. On, który właśnie stracił ojca, boi się po prostu, że stanie się coś również mnie.

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku. Niespełna dwa miesiące przed 59. urodzinami.


Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała zdjęcie z mężem

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała zdjęcie z mężem

Paweł Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Paweł Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Paweł Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Antoni Królikowski

Paweł Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Antoni Królikowski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×