Szukaj

Królikowscy w Czechach uczcili pamięć Pawła. Ich hołd będą podziwiać całe pokolenia

Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska na Instagramie pokazała wyjątkową rzecz związaną z jej mężem. Widok poruszył internautów. Jak komentują wpis?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w lutym straciła męża. Paweł Królikowski zmarł, pokonany przez chorobę neurologiczną. Aktorka w tym trudnym czasie nie została sama. Może liczyć na wsparcie dzieci, które pomagają kontynuować projekty rozpoczęte przez jej męża. Do takich należy Festiwal Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej.

Wydarzenie w tym roku także się odbędzie. Przez pandemię koronawirusa na świecie, zmieniono nieco jego formułę. Jak zdradził Antek Królikowski, nie zabraknie akcentu związanego z motoryzacją:

Tata kochał samochody, zwłaszcza maluchy, dlatego nie zabraknie akcentu motoryzacyjnego. W zeszłym roku odbył się przejazd zabytkowych aut. Tym razem chcemy zorganizować kino samochodowe i na wielkim ekranie wyświetlać filmy oraz materiały nakręcone z artystami – komentuje Antek w rozmowie z Fleszem.

Na ekranie zostanie wyświetlony m.in. film My Name Is Sara, czyli ostatni film z udziałem Pawła.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antek Królikowski przy dębie Pawła

Kudowa-Zdrój dla rodziny Królikowskich jest miejscem wyjątkowym nie tylko przez odbywający się festiwal. Tam znajduje się dąb, który na zawsze będzie kojarzył się z Pawłem Królikowskim. Aktor, gdy żył, własnoręcznie go posadził. Małgorzata i Antek, będąc w Czechach, postanowili uczcić pamięć aktora i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, którym Ostrowska-Królikowska pochwaliła się w sieci. Ten hołd będą podziwiać całe pokolenia:

Dąb Pawła #kudowazdroj #festivalczpl

View this post on Instagram

Dąb Pawła #kudowazdroj #festivalczpl

A post shared by Małgorzata Królikowska (@malgorzata_ok) on

Widok poruszył internautów. W komentarzach pod zdjęciem piszą:

  • Będzie pięknie rósł, a dla widzów w pamięci na zawsze Pan Paweł zostanie zapamiętany z wielu ról, a przede wszystkim tej chyba najpopularniejszej w serialu wszechczasów #kusyforever. Znakomitą kreację tam stworzył 🙂
  • Rok temu miałam okazję być na festiwalu. Pan Paweł pilnuje organizacji festiwalu tam z góry… Drzewo to najpiękniejszy pomnik, jaki może być.
  • Będę tam i na pewno go poszukam. Ceniłam Pana Pawła, spotkaliśmy go osobiście własnie w Kudowie-Pstrążna. Ciepło to wspominam.
  • Dobrze, że coś zostanie w pamięci… Serduszkiem z Wami.

To jeden z piękniejszych sposobów, w jaki można uczcić pamięć o aktorze.


Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antek Królikowski

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antek Królikowski

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antoni Królikowski

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antoni Królikowski

Antek Królikowski i Małgorzata Ostrowska- Królikowska

Antek Królikowski i Małgorzata Ostrowska- Królikowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×