Szukaj

Małgorzata Ostrowska-Królikowska musi uporać się z kolejnym zmartwieniem. Tym razem chodzi o córkę

Życie Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej ostatnio nie oszczędza. Co rusz przysparza jej nowych zmartwień. Gwiazda serialu Klan aktualnie bardzo obawia się o swoją starszą córkę.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie najlepiej rozpoczęła ten rok. W lutym odszedł od niej ukochany mąż, Paweł Królikowski. Zawodowo bardzo utalentowany aktor, którego uwielbiało wielu. Zmarł w wieku 58 lat, po przegranej walce z chorobą neurologiczną.

Wiadomość o śmierci mężczyzny była szokiem zarówno dla przyjaciół, jak i wiernych fanów. Aktorka przeżywa okres żałoby, w którym na szczęście nie jest sama. Może liczyć na wsparcie swoich bliskich – nie tylko rodziny, ale również wieloletniego przyjaciela, który zawsze służy pomocą, gdy tylko tego potrzebuje.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska obawia się o swoją starszą córkę

Choć emocje po pogrzebie wciąż są żywe, to los postanowił po raz kolejny mocno doświadczyć Małgorzatę Ostrowską-Królikowską. Tym razem ma to związek z jej starszą córką, Julią, która jest studentką trzeciego roku medycyny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wraz ze znajomymi ze studiów postanowiła aktywnie wesprzeć służbę zdrowia w walce z koronawirusem.

Julka już w zeszłym roku miała praktyki w pogotowiu ratunkowym i doskonale dawała sobie radę. Medycyna to jej powołanie, dlatego mimo zagrożenia, ruszyła na pomoc – mówi przyjaciółka rodziny w Na żywo.

Mama jest bardzo dumna z Julii, jednak nie przestaje się o nią martwić. Choć wie, że nic nie powstrzyma jej przed niesieniem pomocy, w końcu tak ją wychowała razem z mężem Pawłem Królikowskim. Mimo że ten nie jest obecny z córką ciałem, to ona doskonale wie, że opiekuje się nią z nieba. Dał temu wyraz w pięknych słowach, podczas przemówienia na pogrzebie Antek Królikowski.

Dziękuję Ci tato, w imieniu Janka, Julki, Marceliny i Ksawerego – Twoich małych Królików, za to, że nauczyłeś nas uśmiechać się do świata i do ludzi. Każdego dnia przypominałeś, żeby chciało nam się chcieć i udowadniałeś, że chcieć to móc.


Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętowała 18. urodziny córki

Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętowała 18. urodziny córki

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała zdjęcie z Marceliną

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała zdjęcie z Marceliną

Małgorzata Ostrowska-Królikowska dodała nowe zdjęcie

Małgorzata Ostrowska-Królikowska dodała nowe zdjęcie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×