Małgorzata Opczowska wzięła ślub! Nie brakowało wzruszających momentów

Małgorzata Opczowska

Małgorzata Opczowska

Małgorzata Opczowska i Jacek Łęski wzięli ślub. Gdzie i kiedy powiedzieli sobie tak? Jak wyglądała panna młoda?

Małgorzata Opczowska w ubiegłym roku dołączyła do obsady Pytania na śniadanie, zaraz po tym, jak szeregi stacji opuściła Marcelina Zawadzka. Dziennikarka w krótkim czasie zyskała sympatię widzów, którzy z uwagą śledzą jej poczynania. Razem z Robertem El Gendy stworzyła niezwykle atrakcyjny duet.

Opczowska jest bardzo skryta i niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Dziennikarka rozwiodła się z mężem po 9 latach małżeństwa. Wspólnie doczekali się syna — Maksa, który jest jej oczkiem w głowie. Do niedawna wszyscy sądzili, że jest singielką, tymczasem ona niedawno ogłosiła zaręczyny ze znanym dziennikarzem TVP. Jej wybrankiem jest Jacek Łęski.

Jestem bardzo szczęśliwa. To najpiękniejszy czas w moim życiu – i prywatnym i zawodowym. Niech trwa jak najdłużej – zdradziła Pomponikowi.

Dziennikarka po oświadczynach opublikowała na Instagramie zdjęcie, które potwierdziło medialne doniesienia. Widać na nim, jak trzyma swojego partnera za rękę, a na jej palcu lśni piękny pierścionek zaręczynowy.

W sobotę narzeczeni wzięli ślub.

Małgorzata Opczowska wzięła ślub

Super Express podaje, że uroczystość odbyła się w Jastarni w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół. Najbardziej wzruszający moment nastąpił na początku ślubu, kiedy Maks, 7-letni synek Małgorzaty poprowadzi ją w kierunku pana młodego i tak zastępuje zmarłego w lutym ojca prezenterki.

Potem nastąpiła przysięga. Gwiazda TVP zdecydowała się na podwójne nazwisko i od dziś jest już Małgorzatą Opczowską- Łęską. Imprezę zgodnie z życzeniem panny młodej urządzono w stylu boho. Było sporo dekoracji wykonanych z kwiatów i naturalnych dodatków.

Goście w luźnych stylizacjach i bez butów mogli poczuć się bardzo swobodnie. Panna młoda wyglądała zjawiskowo w biało-różowej sukni z atelier Tom Sebastien, z odważnym rozcięciem na nodze. Na głowie miała wianek z kwiatów.  Świadkami na ślubie były jej dwie przyjaciółki ze studiów. Pierwszy taniec do piosenki Eda Sheerana Perfect był bardzo romantyczny.

Młodej parze życzymy dużo szczęścia!


Małgorzata Opczowska się zaręczyła

Małgorzata Opczowska się zaręczyła

Małgorzata Opczowska świętuje siódme urodziny syna

Małgorzata Opczowska świętuje siódme urodziny syna

Małgorzata Opczowska świętuje siódme urodziny syna

Małgorzata Opczowska świętuje siódme urodziny syna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×