Szukaj

Małgorzata Opczowska zaskoczyła fanów nową fryzurą. Ostre cięcie na miarę Magdy Mołek

Małgorzata Opczowska nowa fryzura

Małgorzata Opczowska nowa fryzura

Małgorzata Opczowska nowy rok postanowiła zacząć nową fryzurą. Gwiazda Pytania na śniadanie zdecydowała się na cięcie, przez które zebrała sporo komplementów. Jak wygląda?

Małgorzata Opczowska w jesiennej ramówce dołączyła do obsady Pytania na śniadanie. W śniadaniówce pojawiła się za uwielbianą przez widzów Marcelinę Zawadzką. Na samym początku miała stworzyć duet z Tomaszem Wolnym. Okazało się jednak, że nie mogą się oni ze sobą dogadać, o czym rozpisywała się kolorowa prasa.

Dziennikarka znana widzom doskonale ze stacji TVP Info dostała możliwość debiutu u boku innych prowadzących. Teraz możemy oglądać ją w parze z Łukaszem Nowickim oraz Robertem El Gendy, który po kilku miesiącach nieobecności powrócił do programu.

Opczowska coraz lepiej radzi sobie na antenie, o czym świadczą komentarze pojawiające się po każdym kolejnym odcinku. Szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów. Wraz ze wzrostem popularności dosyć prężnie zaczęła rozwijać także swoje konto na Instagramie, na którym z każdym dniem przybywa jej kolejnych fanów. Z zaciekawieniem śledzą oni kolejne poczynania swojej ulubienicy. Ostatnio postanowiła pokazać zdjęcie w nowej fryzurze.

Małgorzata Opczowska zmieniła fryzurę

Nowy rok to dla wielu osób początek zmian i kolejne postanowienia do zrealizowania. Trochę nowości w swoim życiu postanowiła wprowadzić również nowa gwiazda Pytania na śniadanie.

Gospodyni śniadaniówki zaskoczyła fanów zdjęciem w nowej fryzurze. Do tej pory miała długie blond pasma, które sięgały daleko za ramiona. Właśnie zdecydowała się nieco odświeżyć swój wizerunek i ścięła włosy. Teraz sięgają one zaledwie do ramion, a cała fryzura przypomina tę, jaką niegdyś nosiła Magda Mołek.

Wcześniej Opczowska miała przedziałek z boku głowy, a teraz znajduje się on na samym środku:

Nowy Rok. Nowe cele, wyzwania, zadania i nowa, nieco krótsza fryzura – napisała w poście.

Pod nowymi zdjęciami Małgosi natychmiast pojawiło się mnóstwo komplementów. Jej obserwatorom zmiana przypadła do gustu:

  • Ślicznie. Pozdrawiam.
  • Zdecydowanie lepiej.
  • Wyglądasz mega Małgosiu.
  • Bardzo ładna fryzura.

Trudno nie zgodzić się z internautami, ponieważ w nowe cięcie nadało całej fryzurze lekkości, a Małgosia wygląda zjawiskowo.


Małgorzata Opczowska

Małgorzata Opczowska

Małgorzata Opczowska

Małgorzata Opczowska

Magda Mołek - makijaż,  TVN wiosenna ramówka 2020

Magda Mołek - makijaż, TVN wiosenna ramówka 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×