Szukaj

Małgorzata Ohme zrobiła sobie grzywkę. To chyba nie był dobry pomysł

Małgorzata Ohme: nowa fryzura

Małgorzata Ohme: nowa fryzura

Małgorzata Ohme postanowiła zmienić co nieco w swoim wyglądzie. Pokazała się widzom w niecodziennej odsłonie. Zapewne wiele osób miało trudności, by ją rozpoznać. Czy to udana metamorfoza?

Małgorzata Ohme rozpoczynała swoją karierę w media od zagadnień związanych z psychologią. Przełomem okazało się prowadzenie przez nią programu Okiem Ohme. Miała okazję być gospodynią w reality show TVP2 Życie od kuchni oraz była jurorką w programie Aplauz, aplauz, w którym zasiadała w 2015 roku. Była jedną z prowadzących Big Brother, a we wrześniu 2019 roku pojawiła się w roli gospodyni Dzień dobry TVN u boku Filipa Chajzera.

Widzowie prowadzonych przez nią programów pokochali ją za ogromne poczucie humoru i niesamowity dystans do siebie i świata. Lubi żartować, a jej pogodne usposobienie przyciąga przed telewizory tłumy. Razem ze swoim partnerem wspólnie umila poranki widzom TVN. Wypracowała sobie swój własny styl pracy i należy jej się ogromny szacunek, bo zastąpić z powodzeniem Magdę Mołek, to nie lada wyczyn.

Małgorzata Ohme z grzywką. Nowa fryzura gwiazdy podzieliła fanów

Małgorzata Ohme już nie raz zachwyciła widzów swoimi stylizacjami. Każda z nich spotykała się z wielkim entuzjazmem ze strony jej fanów. Kobieta szybko stała się inspiracją dla innych. Jej modowe perełki natychmiast znajdowały się w szafie obserwujących ją pań.

Dziennikarka na swoim profilu pokazuje nie tylko ciuchy. Często możemy tam także podziwiać jej mniejsze, bądź większe przemiany zachodzące na jej głowie. Na początku roku zrezygnowała ze swoich włosów do ramion i skróciła je radykalnie. Nowa fryzura dodała jej jeszcze większej klasy i uroku.

Dziś postanowiła pokazać się w kolejnej odsłonie. Razem z Filipem Chajzerem dodali wspólne zdjęcie, na którym oboje zafundowali sobie grzywkę.

A gdyby tak grzywki? – zapytała fanów.

Gwiazda natychmiast otrzymała mnóstwo odpowiedzi.

  • Rolnik szuka żony?
  • Janusz i Grażyna.
  • Zdecydowanie nieeeeee.
  • Jak idź i nie wracaj.

Pojawiło się też kilka zachwytów.

  • Trzeba eksperymentować. Dobre zmiany nie są złe.
  • Gosia ładnie Filip niech sobie daruje.
  • Gosia – Bosko, Filip – Boski Żigolo.

Trzeba przyznać, że ładnemu we wszystkim ładnie, ale my zdecydowanie wolimy Małgorzatę Ohme w jej codziennej fryzurze.


Gosia Ohme

Gosia Ohme

Gosia Ohme

Gosia Ohme

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×