Szukaj

Gwiazda „Dzień Dobry TVN” jest żałobie. Jeszcze niedawno apelowała o pomoc

Małgorzata Ohme pożegnała mamę

Małgorzata Ohme pożegnała mamę

Małgorzata Ohme jest w żałobie. Nie żyje jej mama, Barbara Sułowska, która od dawna zmagała się z chorobą. Jeszcze kilka tygodni temu prezenterka wystosowała poruszający apel do przyjaciół.

Małgorzata Ohme jest jedną z prowadzących Dzień Dobry TVNWraz z Filipem Chajzerem rozmawiają z zaproszonymi do studia gośćmi, poruszając na antenie ciekawe tematy. Psycholog prężnie działa też w sieci. Niedawno na swoim Instagramie zwróciła się do internautów z prośbą o pomoc. Fani masowo udostępniali jej apel.

Małgorzata Ohme w żałobie. Beata Sułowska nie żyje

Ohme co jakiś czas publikuje felietony na łamach Onetu. Pod koniec sierpnia w jednym z nich poinformowała, że jej mama, Beata Sułowska, jest poważnie chora.

Prowadząca Dzień Dobry TVN podkreślała, że gdy była mała, nawet nie myślała, że pewnego dnia jej mamy może zabraknąć. Chociaż w przeszłości często się ze sobą sprzeczały, dopiero po czasie dotarło do niej, co stało za jej wybuchami złości:

Mamy ten sam temperament i byłyśmy tylko we dwie. Dopiero niedawno zrozumiałam, że tak naprawdę moja złość była też moim alibi. Do niedobrego życia, do złych decyzji, do ranienia innych. Bo przecież jak masz takie trudne dzieciństwo, to zrozumiałe jest twoje fatalne dorosłe życie, prawda?

W dalszej części tekstu Małgorzata Ohme napisała, że trudno jej się pogodzić z tym, że jej mama się starzeje:

Nie umiem pogodzić się z jej chorobą, z jej starzeniem. Nie umiem być taka dorosła. Nie chcę. Bycie dzieckiem swojego rodzica otula mnie i sprawia, że czuje się bezpiecznie. To jest mój porządek świata: moja mama, ja, moje dzieci. To jest moja rodzina.

Niestety w czwartkowe popołudnie do mediów dotarły smutne wieści. Matka Małgorzaty Ohme, Beata Sułowska, zmarła, o czym poinformowano na stronie Dzień Dobry TVN.

Barbara Sułowska od długiego czasu zmagała się z chorobą. Małgorzata Ohme niejednokrotnie pisała o trudnej walce mamy – czytamy na stronie internetowej.

Rodzinie składamy serdeczne wyrazy współczucia.


Małgorzata Ohme pożegnała mamę

Małgorzata Ohme pożegnała mamę

Małgorzata Ohme - gwiazdy w DDTVN

Małgorzata Ohme - gwiazdy w DDTVN

Małgorzata Ohme w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×