„Żadna była ze mnie matka”. Małgorzata Ohme zrobiła rachunek sumienia w 18. urodziny syna. Takie słowa wymagały sporej odwagi

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme tuż przed północą dodała nowy wpis w mediach społecznościowych. Uczciła nim 18. urodziny swojego syna, Jerzego. Zdobyła się na odważne słowa.

Małgorzata Ohme nie może narzekać na brak obowiązków. Regularnie pojawia się przed kamerami. W duecie z Filipem Chajzerem prowadzi Dzień Dobry TVNRozmawia z gośćmi zaproszonymi do studia i zachwyca swoim profesjonalizmem. Oprócz tego Małgosia, jak podkreśla na stronie ohme.pl, jest psychologiem z zawodu i prywatnie.

Małgorzata Ohme świętuje 18. urodziny syna. Tak wygląda Jerzy

Ohme spełnia się nie tylko zawodowo, ale także realizuje się w roli matki. Wychowuje dwoje dzieci: Jerzego, który właśnie skończył 18 lat i Klarę, która jest od niego o dwa lata młodsza. Gwiazda w środowy wieczór postanowiła uczcić święto syna. Z tej okazji podzieliła się jego dwoma zdjęciami.

Małgorzata Ohme do fotografii dołączyła odważny wpis. Na samym początku zdradziła, że pora, w której publikuje wpis nie jest przypadkowa. Zdradziła, że nie ma pojęcia, kiedy minął ten czas:

Piszę tuż przed północą z nadzieją, że nie zauważysz. Jak nie napiszę, to pęknę. Wzruszenie ściska mi gardło i choć rzadko słów mi brak, to jestem pusta w słowach. Nie mam pojęcia, kiedy to minęło; 18 lat naszego życia razem, byłam młoda, głupia, żadna była ze mnie matka, ale kochałam Cię zawsze całym swoim sercem.

Psycholog zwróciła się do syna i podkreśliła, że jest wspaniałym chłopakiem:

Jurku, najukochańszy mój Synu, wkraczasz za chwilę w dorosłość, nie jest ona łatwa, poważna trochę, ale chwilami tez całkiem zabawna. Proszę Cię, nigdy nie trać swojego poczucia humoru, ale bądź poważny gdy trzeba być; nie udawaj idioty ani mądrzejszego iż jesteś, bo nie ma takiej potrzeby. Jesteś mądry, dobry i kochany. Jesteś wspaniałym chłopakiem.

Ohme złożyła też Jerzemu życzenia. Namawiała go do tego, by nie zmieniał pewnych cech charakteru. Jest bowiem dumna z tego, na jakiego wyrósł człowieka:

Życzę Ci pięknego dorosłego życia. Życzę Ci wszystkiego czego mi zabrakło i czego miałam aż nadto. Życzę Ci prawdy i dobra wokół. Fajnych ludzi, zabawy, szalonych miłości. Chcę abyś wiedział, ze jestem dumna z tego kim jesteś, kim się stałeś. Jestem szczęśliwa, że spotkaliśmy się w tym samym życiu, ze jestem Twoją matką, a Ty moim synem. Pamiętaj, że zawsze jestem gdzieś blisko, tuż na wyciągnięcie ręki. W innym pokoju, we śnie lub w modlitwie. Zawsze.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach składają solenizantowi życzenia.

Zobacz też: Ohme miażdży Dykiel za występ w „DDTVN” i staje murem za Woźniak-Starak. Mocne słowa prowadzącej śniadaniówkę


Małgorzata Ohme uczciła 18. urodziny syna

Małgorzata Ohme uczciła 18. urodziny syna

Małgorzata Ohme pokazała dzieci

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×