Szukaj

Małgorzata Ohme nie jest najlepszym materiałem na przyjaciółkę. Dowodów nie trzeba szukać daleko

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme jest nie tylko prowadzącą program śniadaniowy, ale przede wszystkim uznaną psycholog dziecięcą. Co ciekawe, prezenterka nie uważa się za dobry materiał na przyjaciółkę. Dlaczego?

Małgorzata Ohme od września 2019 jest współprowadzącą uwielbianego przez widzów programu Dzień Dobry TVN. W duecie z Filipem Chajzerem podejmuje się różnych tematów. Niektóre z nich bawią do łez, inne natomiast wymagają powagi i ogromnego wyczucia ze strony prowadzących. Nowa posada w telewizji śniadaniowej nie była łatwym zadaniem. Dziennikarka zastąpiła na tym miejscu Magdę Mołek, która z programem była związana od samego początku i od niemal 15 lat wcielała się w rolę prowadzącej.

Ohme w roli gospodyni programu poradziła sobie doskonale, o czym świadczą liczne komentarze widzów po emisji każdego odcinka z jej udziałem. Oprócz kariery telewizyjnej Gosia nadal nie przestała spełniać się w swoim wyuczonym zawodzie. Prezenterka jest absolwentką, doktorantką i wykładowcą Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, pracuje również jako psychoterapeuta Akademickiego Centrum Psychoterapii SWPS. Zajmuje się wsparciem dla dzieci, młodzieży i ich relacjami rodzinnymi. Jest również zaangażowana w pomoc hospicjom i osieroconym dzieciom.

Małgorzata Ohme nie sprawdza się jako przyjaciółka

Mogłoby się wydawać, że pani psycholog jest wprost idealnym materiałem na przyjaciółkę. Doskonale zna się przecież na ludzkiej psychice i uczuciach, co czyni ją świetnym kompanem do rozmów. Okazuje się jednak, że sama zainteresowana ma na ten temat nieco odmienne zdanie. W rozmowie z Faktem powiedziała, że nie jest najlepszym materiałem na przyjaciółkę.

Nie jestem mistrzynią przyjaźni. Jestem rozproszona i chaotyczna, a ludzi dookoła mnie jest tak dużo. Nie ma mnie podczas ważnej dla kogoś rocznicy, nie oddzwonię, zapomnę o czymś… Ale sprawdzam się podczas kryzysów. Jeśli mojemu bliskiemu dzieje się krzywda, szybko się mobilizuję i działam, by mu pomóc – mówi o sobie gwiazda.

Tym razem nie możemy się zgodzić z Małgorzatą, ponieważ prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, a kryzysowe sytuacje są testem dla każdej relacji. Naszym zdaniem Gosia jest wbrew swoim zapewnieniom świetnym materiałem na przyjaciółkę.


Małgorzata Ohme w białej koszuli przed studiem DDTVN

Małgorzata Ohme w białej koszuli przed studiem DDTVN

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme w sukience za 39 złotych

Małgorzata Ohme w sukience za 39 złotych

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×