Szukaj

Małgorzata Ohme po 17 latach pochwaliła się synem. Jest bardzo przystojny, a ona pęka z dumy

Małgorzata Ohme - syn

Małgorzata Ohme - syn

Małgorzata Ohme po raz pierwszy pokazała w sieci syna. 17-letni Jerzy to prawdziwy przystojniak, a dziennikarka wcale nie urywa, że jest z niego bardzo dumna. Z jakiej okazji opublikowała jego zdjęcie?

Małgorzata Ohme jest połówką duetu prowadzących Dzień Dobry TVNRazem z Filipem Chajzerem rozmawiają z gośćmi zaproszonymi do studia, poruszają ciekawe tematy, a Gosia szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów śniadaniówki. Obecnie sprawdza się w nowej roli — prowadzi polską wersję formatu Marry me now, czyli Kto odmówi pannie młodej?

Program gości na antenie TVN7. Szefowie stacji są przekonani, że będzie hitem:

Jesteśmy przekonani, że widzowie pokochają ten format za jego autentyczność i dramaturgię każdego odcinka. Nasze bohaterki to bardzo silne i odważne kobiety! Osobiście mam nadzieję, że nikt nie odmówi pannie młodej – mówi Katarzyna Mazurkiewicz, szefowa Siódemki.

Prywatnie Małgorzata Ohme jest mamą dwojga nastolatków – Jerzego i Klary. Właśnie po 17 latach pochwaliła się synem. Jak wygląda?

Małgorzata Ohme pochwaliła się synem

Małgorzata Ohme opublikowała zdjęcie syna na swoim Instagramie. Pokusiła się o refleksję na temat mijającego czasu i wyjawiła, jak bardzo dumna jest z 17-letniego już Jerzego.

Jurku, masz 17 lat, a to oznacza że dokładnie tyle czasu temu miałam 24 lata i Cię urodziłam. Jezu jaka byłam młoda… Niewiele wiedziałam o rodzicielstwie i mam wrażenie, ze wszystkiego uczyliśmy się razem. Popełniłam masę błędów, ale tez dałam Ci wszystko co na ten moment miałam. Widzę dziś młodego, mądrego i fajnego chłopaka, który ma moje zielone oczy i tak samo jak ja kocha życie. Zagarnia je garściami i chce wciąż więcej. Nie przestawaj, bądź odważny i szanuj ludzi. I idź po swoje marzenia jak dotąd. A ja będę zawsze gdzieś obok. Niech Ci się nic złego nie stanie Synku. Kocham bardzo – napisała.

View this post on Instagram

Jurku, masz 17 lat🙈🙊a to oznacza że dokładnie tyle czasu temu miałam 24 lata i Cię urodziłam. Jezu jaka byłam młoda… Niewiele wiedziałam o rodzicielstwie i mam wrażenie, ze wszystkiego uczyliśmy się razem. Popełniłam masę błędów, ale tez dałam Ci wszystko co na ten moment miałam. Widzę dziś młodego, mądrego i fajnego chłopaka, który ma moje zielone oczy i tak samo jak ja kocha życie. Zagarnia je garściami i chce wciąż więcej. Nie przestawaj, bądź odważny i szanuj ludzi. I idź po swoje marzenia jak dotąd. A ja będę zawsze gdzieś obok. Niech Ci się nic złego nie stanie Synku. Kocham bardzo ❤️❤️❤️ fot. @kriss_wojcik

A post shared by Gosia Ohme (@gosiaohme) on

Wpisem dumnej jak paw mamy zachwycone są internautki:

  • Oj, jaki podobny do mamy!
  • Już 17?! Najlepsze życzenia.
  • Najlepszego dla kawalera, niech będzie szczęśliwy i zdrowy.
  • Jaki przystojny młody człowiek. Piękne oczy.

Nie da się ukryć, że u boku Małgosi Ohme rośnie prawdziwy przystojniak. Redakcja dołącza się do najlepszych życzeń.


Małgorzata Ohme pokazała syna

Małgorzata Ohme pokazała syna

Córka Małgosi Ohme - Klara

Córka Małgosi Ohme - Klara

Córka Małgosi Ohme - Klara

Córka Małgosi Ohme - Klara

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×