Małgorzata Ohme wybrała bardzo oryginalny strój na Halloween. W Wielkanoc zrobiłaby furorę!

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme wybrała bardzo oryginalny strój na Halloween, którym pochwaliła się w mediach społecznościowych. Z pewnością w Wielkanoc zrobiłaby furorę.

Małgorzata Ohme nie narzeka na brak obowiązków. Nie tylko spełnia się w roli mamy, ale także regularnie pojawia się przed kamerami oraz prowadzi konta w mediach społecznościowych, gdzie co jakiś czas dodaje nowe wpisy. Gwiazda skupia się zarówno na sprawach zawodowych, jak i odsłania wybrane kulisy codzienności.

Tak jak niedawno, gdy uczciła 18. urodziny syna. Pochwaliła się jego nowymi zdjęciami, a także podzieliła się refleksją na temat macierzyństwa:

Piszę tuż przed północą z nadzieją, że nie zauważysz. Jak nie napiszę, to pęknę. Wzruszenie ściska mi gardło i choć rzadko słów mi brak, to jestem pusta w słowach. Nie mam pojęcia, kiedy to minęło; 18 lat naszego życia razem, byłam młoda, głupia, żadna była ze mnie matka, ale kochałam Cię zawsze całym swoim sercem.

Małgorzata Ohme wybrała oryginalny strój na Halloween

Ohme od dwóch lat jest jedną z prowadzących Dzień Dobry TVN. Na wizji partneruje jej Filip Chajzer. Wspomniany duet gościł w śniadaniówce także w sobotni poranek. Prezenterzy na antenie rozmawiali z zaproszonymi do studia gośćmi. Wśród nich był m.in. Krzysztof Zalewski, który wykonał jedną ze swoich piosenek.

Małgorzata Ohme nie tylko wysłuchała wspomnianego utworu w studiu, ale także umieściła pamiątkowe nagranie w swoich mediach społecznościowych.

Widać na nim tańczącego Filipa Chajzera, a także jego telewizyjną partnerkę, która wybrała zaskakujący strój. Do szarego garnituru wybrała maskę, która przypomina oczy królika. Tak przebrana zajada marchewkę. Chociaż to przebranie wybrała w Halloween, z pewnością także w Wielkanoc zrobiłaby furorę.

Tak zwany backstage @dziendobrytvn #hostellife #backstage #saturdaymood – podpisała nagranie gwiazda.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach nie szczędzą komplementów pod adresem Ohme i Chajzera:

 • Aż sobota robi się lepsza.
 • Hahaha, ależ Cię wytarmosił za uszy.
 • Jesteście mega, najlepsi.

Oglądaliście sobotnie wydanie Dzień Dobry TVN?


Małgorzata Ohme - Halloween 2021

Małgorzata Ohme - Halloween 2021

Małgorzata Ohme - Halloween 2021

Małgorzata Ohme - Halloween 2021

Małgorzata Ohme - Halloween 2021

Małgorzata Ohme - Halloween 2021

Komentarze

 • Gość pisze:

  Rzeczywiście czasami mam wrażenie ,że jest po kielichu..albo też usiłuje przypodobać się widzom,że niby taka wyluzowana..de facto wydaje się nieszczera.,zwłaszcza wtedy kiedy usiłuje dyscyplinować p.Filipa,albo bezceremonialnie wchodzi mu w słowo…dobrą aktorką na pewno nie jest.
  Mimo wszystko lubię ją i liczę na to,że dawna p.Gosia wróci..tej niestety nie chcę ani oglądać a tym bardziej słuchać.

 • Gość pisze:

  Ta kobieta to totalne nieporozumienie. Idiotyczny śmiech,zero błyskotliwości.tuman

 • Gość pisze:

  Nie lubię gdy ta para prowadzi DDTVN. Pan Filip lepiej wypadał , w krótkich felietonach . Ta pani prowadzi program jakby była na prochach . Pani Dorota i Pam Marcin są naturalni, natomiast ta para to parodia

 • Gość pisze:

  Okropna osoba! Znów miała przypał pytając czy można przerwać wypowiedź tego pana lekarza sportowego. Bardzo irytująca.

 • ja pisze:

  to ma być psycholog, biały królik = adrenochrom

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×