Szukaj

Małgorzata Ohme z własnym show na antenie TVN-u! Aż dziw bierze, że nie dostała go Iza Janachowska

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme dostała program w TVN. Gwiazda Dzień Dobry TVN wystąpi w nowym show stacji. W takiej tematyce jeszcze jej nie widzieliśmy.

Małgorzata Ohme od września prowadzi Dzień Dobry TVNW duecie z Filipem Chajzerem umila widzom poranki. Chociaż przez zmiany w programie na czas wakacji na ekranie pojawiła się jedynie w jeden weekend, w swojej roli odnajduje się znakomicie. Widzowie pokochali ją za poczucie humoru i pogodne usposobienie.

Małgosia, gdy zaczynała pracę w śniadaniówce, nie była pewna tego, jak zostanie odebrana. O swoich obawach opowiedziała w rozmowie z Jastrząb Post:

Jak ja szłam do Dzień Dobry TVN to myślałam, że tam siedzi taka loża szyderców. I że ta loża będzie mi wytykać błędy. Oczywiście ta loża zawsze jest. Ale też jest bardzo dużo takich życzliwych ludzi, którzy potrafią mówić: „pani wymachuje za dużo rękoma, albo pani wkłada palec do zupy”. Piszą, że to był pierwszy dzień, dajmy im szansę. W ludziach jest więcej czynnika ludzkiego niż nam się wydaje i myślę, że takie założenie, że po drugiej stronie jest jednak życzliwy człowiek, bardzo pomaga.

Małgorzata Ohme: Kto odmówi pannie młodej?. Gwiazda dostała nowy program w TVN

Małgorzata wkrótce będzie miała okazję sprawdzić się w nowej roli. Jak podają Wirtualne media poprowadzi polską wersję formatu Marry me now, czyli Kto odmówi pannie młodej?. Formuła programu polega na tym, że w każdym odcinku panna młoda w trzy dni musi zorganizować swój ślub. Zaczyna od niespodziewanych zaręczyn z partnerem. Widzowie śledzą kolejne etapy przygotowań.

Nowe show zostanie wyemitowane jesienią 2020 na antenie TVN7. Prawdopodobnie będzie pojawiać się raz w tygodniu, w piątkowy wieczór. O tym, że show będzie hitem, jest przekonane szefostwo stacji:

Jesteśmy przekonani, że widzowie pokochają ten format za jego autentyczność i dramaturgię każdego odcinka. Nasze bohaterki to bardzo silne i odważne kobiety! Osobiście mam nadzieję, że nikt nie odmówi pannie młodej – mówi Katarzyna Mazurkiewicz, szefowa Siódemki.

Gospodynią programu została Małgorzata Ohme. Z pewnością taka informacja zaskoczy wielu widzów stacji, którzy od lat w roli ślubnej ekspertki widzą Izabelę Janachowską.


Małgorzata Ohme - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme i Jacek Borcuch

Małgorzata Ohme i Jacek Borcuch

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×