Szukaj

Małgorzata Ohme przyłapana na czułościach z byłym partnerem. Stare uczucie odżyło po latach

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme dała ponowną szansę byłemu partnerowi. Zdjęcia paparazzi są tego najlepszym dowodem. Czy tym razem związek tych dwojga przetrwa?

Nikt się nie spodziewał tej miłości. Jacek Borcuch i Małgorzata Ohme zaskoczyli wszystkich, gdy jakiś czas temu okazało się jak wiele ich łączy. Choć reżyser takich produkcji jak Tulipany czy Wszystko, co kocham był partnerem z Olgi Frycz, dla której kilka lat temu rozwiódł się z Iloną Ostrowską, to nie oparł się uczuciu do Ohme. Związek Borcucha i Frycz zakończył się w 2015 roku.

Życie osobiste każdego z nich można określić jako burzliwe, gdyż oboje są po rozwodach. Małgorzata była żoną psychologa – Rafała Ohme. Wychowuje także dwójkę dzieci: Jurka i Klarę, natomiast Jacek Borcuch jest tatą Miłosławy.

Małgorzata Ohme i Jacek Borcuch dali sobie drugą szansę

Związek tej pary od początku nie należał do spokojnych. Co chwilę kolorowa prasa donosiła o ich rozstaniach i powrotach. Ostatecznie oboje byli już tak zmęczeni, że postanowili rozejść się dobre. Prezenterka od tamtej pory wciąż powtarzała, że jako singielka jest niezwykle szczęśliwa i nie zamierza tego szybko zmieniać.

Jednak wygląda na to, że jej zapewnienia uległy zmianie. Postanowiła ponownie dać szansę Jackowi, i wygląda na to, że tym razem uczucia wróciły ze zdwojoną siłą. Paparazzi przyłapali tę parę w środku miasta na okazywaniu sobie czułości. Jak czytamy w Twoim Imperium:

Małgorzata Ohme, nie zważając na to, że wokół są ludzie, nie mogła oderwać od Jacka Borcucha nie tylko oczu, ale także ust, rąk, a nawet nóg! Zaś on wcale się nie wzbraniał przed wybuchami jej namiętności.

Czyżby to świadczyło o tym, że rozstanie tych dwojga nie było dobrym pomysłem? Wygląda na to, że oboje czują się zdecydowanie lepiej w swoim towarzystwie, niż będąc oddzielnie.


Małgorzata Ohme i Jacek Borcuch

Małgorzata Ohme i Jacek Borcuch

Małgorzata Ohme i Jacek Borcuch

Małgorzata Ohme i Jacek Borcuch

Małgorzata Ohme i Jacek Borcuch

Małgorzata Ohme i Jacek Borcuch

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×