Małgorzata Ohme pokazała córkę! Ależ ona jest podobna do ojca!

Małgorzata Ohme – córka Klara Ohme

Małgorzata Ohme – córka Klara Ohme

Małgorzata Ohme pokazała swoją piękną córkę. Znana psycholożka i gospodyni Big Brothera opublikowała serię zdjęć, na których możemy podziwiać Klarę Ohme. Internauci twierdzą, że nastolatka to wykapany ojciec – ceniony psycholog Rafał Ohme.

Po krótkiej nieobecności Małgorzata Ohme wróciła do show-biznesu. Wszystko za sprawą nowej edycji Big Brothera, w której gwiazda jest jedną z prowadzących. Z licznych komentarzy pod zdjęciami na Instagramie programu jasno wynika, że dziecięca psycholog jest bardzo lubiana przez widzów.

Kariera w telewizji zmobilizowała najwyraźniej gwiazdę do częstszego publikowania zdjęć w serwisach społecznościowych. Do tej pory wrzucała je bardzo rzadko, a kilka dni temu, z okazji świąt wielkanocnych, Ohme pokazała damską część swojej rodziny, tj. mamę i córkę. Zdjęcie opatrzyła bardzo prawdziwym opisem:

Wszystko mija, a rodzina trwa. Dobrych świąt kochani – życzyła.

Uwagę głównie przykuwa jednak ta najmłodsza – córka Klara, która nieźle wyrosła! Chyba każdy patrząc na fotografię może stwierdzić, że do złudzenia przypomina swoją piękna mamę.  Jedna z fanek pokusiła się nawet o komentarz pod adresem nastolatki:

Klara jaka szczuplutka! Piękna! – napisała.

Ktoś inny słusznie zauważył, że Klara jest bardzo podobna do swojego ojca, cenionego psychologa, Rafała Ohme, z którym Małgorzata ma także syna Jerzego:

Bardzo podobna do tatusia.

Po rozwodzie z Rafałem psycholog spotykała się jeszcze z Jackiem Borcuchem, jednak związek nie przetrwał zbyt długo. Obecnie o jej życiu prywatnym nie wiemy zbyt wiele, ponieważ stara się go pilnie strzec. Fotografia z córką to zapewne wyjątek i długo przyjdzie nam czekać na kolejną rodzinną fotkę.

Zobacz: Małgorzata Ohme pokazała swój nowy dom! Już z zewnątrz wygląda imponująco!

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska pokazała świąteczne zdjęcie syna! 5-letni Jaś sam zaniósł Święconkę do kościoła!

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś z synem i Święconką w kościele! To najlepsze zdjęcie Henry’ego, jakie widzieliśmy


Gosia Ohme - Wielkanoc 2019

Gosia Ohme - Wielkanoc 2019

Córka Małgosi Ohme - Klara

Córka Małgosi Ohme - Klara

Rafał Ohme – były mąż Małgorzaty Ohme

Rafał Ohme – były mąż Małgorzaty Ohme

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×