Mama Lipińskiej wskoczyła w bikini i rozgrzała internet do czerwoności. Internauci pomylili ją ze znaną córką: „Myślałam, że to Blanka”

Blanka Lipińska i Małgorzata Lipińska

Małgorzata Lipińska, mama Blanki Lipińskiej, poleciała na urlop na Malediwy. Wskoczyła w bikini i rozgrzała internet do czerwoności. Co za figura!

Niedawno Blanka Lipińska poinformowała fanów, że wybrała się na Malediwy, dokąd zabrała swoich bliskich — rodziców, a także brata z jego ukochaną i dziećmi. Pisarka, która podzieliła się z internautami zdjęciami m.in. z lotniska oraz statku, nie ukrywa, że jest wdzięczna za tę możliwość. W jednym z wpisów w social mediach podkreśliła, że od dawna planowała tę wyprawę:

To nasze pierwsze, wspólne wakacje w tym składzie. Już zimą wiedziałam, że muszę ich tam zabrać. Jestem wdzięczna i najszczęśliwsza na świecie, że tę podróż odbywam właśnie z nimi.

Małgorzata Lipińska w bikini. Tak wygląda mama Blanki Lipińskiej

W sobotni poranek Blanka Lipińska pochwaliła się zdjęciem w bikini. Pozuje w krystalicznie czystej wodzie. Ma na sobie strój kąpielowy, a także przeciwsłoneczne okulary. Do wpisu dołączyła krótki opis:

Czasami chcemy więcej …może zbyt dużo. Chcemy teraz…może zbyt szybko. Może czas i tempo to błogosławieństwo, nie klątwa…

Nie tylko Blanka, ale także jej mama, Małgorzata Lipińska, udostępniła zdjęcie, na którym pozuje w bikini. Dobrała do niego duże, przeciwsłoneczne okulary, a także postawiła na rozpuszczone włosy.

Wypada…. Nie wypada…. Coś tam wypada, a coś nie, życie.

Internauci nie mają nawet cienia wątpliwości, że Małgorzata powinna publikować takie zdjęcia:

  • Myślałam na sto procent ze to Blanka szok.
  • Pani wypada, pani Gosiu. Co zrobić.
  • Ja Cię !!! Ale figura. No raczej, że wypada.

Przypomnijmy, że o mamie Blanki zrobiło się głośno w momencie, gdy pojawiła się na premierze filmu 365 dni. Oczarowała swoim wyglądem oraz  gracją, z jaką poruszała się na czerwonym dywanie. Lipińska znalazła też czas, by porozmawiać z dziennikarzami. W wywiadzie dla Jastrząb Post opowiedziała o tym, jak wspiera znaną córkę:

Nieraz to wsparcie polega na tym, że należy ją postawić do pionu. Czyli być tą niedobra matką. Nieraz trzeba przytulić. Sposoby są różne. Nie ma takiego złotego środka na wspieranie Blanki, bo to w zależności od momentu, w którym ona się znajduje – wyznała przed kamerą Jastrząb Post.

Kilka tygodni później Małgorzata Lipińska założyła konto na Instagramie i od tej pory regularnie publikuje nowe treści. Powoli staje się gwiazdą sieci. Jej aktywność obserwuje około 100 tys. internautów.


Mama Blanki Lipińskiej w biniki

Małgorzata Lipińska na Malediwach

Blanka Lipińska pokazała brata

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×