Szukaj

Małgorzata Kożuchowska w życiowej roli. Jako opętana zakonnica jest nie do poznania. Mamy zdjęcia

Małgorzata Kożuchowska klnie

Małgorzata Kożuchowska klnie

Przed Małgorzatą Kożuchowską kolejne zawodowe wyznanie. Gwiazda po 6 latach przerwy wróciła na deski Teatru Narodowego w Warszawie. W nowej charakteryzacji jest nie do poznania!

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek. Gwiazda zadebiutowała u boku Cezarego Pazury w kinowych hitach Kiler i Kilerów dwóch. Rola dociekliwej dziennikarki przyniosła jej kolejne zawodowe propozycje. Aktorka regularnie zaczęła pojawiać się na szklanym ekranie i na deskach teatrów.

Największą popularność przyniosła jej jednak rola Hanki Mostowiak w wielkim hicie Dwójki. Serial M jak Miłość pojawił się na antenie w 2000 roku, a Małgorzata grała w nim od drugiego odcinka. Ulubienica widzów po 11 latach postanowiła zrezygnować z roli Hanki. Odejście Kożuchowskiej z serialu było dla fanów prawdziwym szokiem. W efekcie scenarzyści definitywnie zakończyli ten wątek, uśmiercając jej bohaterkę. W jednym z wywiadów aktorka wyznała, że miała dosyć zaszufladkowania, a grana przez nią postać bardzo ograniczała jej kreatywność. Gwiazda nie zmarnowała jednak wielkiej popularności, którą przyniósł jej serial.

Małgorzata Kożuchowska w nowej roli: co za zmiana!

Po odejściu z serialu otworzyły się przed nią drzwi do wielkiej kariery. Małgosia w końcu mogła rozwinąć swoją kreatywność, która przez kilka lat była mocno ograniczana. Serial był na tyle absorbujący, że ciężko było o inne zawodowe zobowiązania. Z perspektywy czasu wydaje się, że aktorka podjęła najlepszą decyzję w życiu. Od tamtej pory możemy ją oglądać a najróżniejszych odsłonach.

Gwiazda przez ostatnie kilka lat grała w serialach i wielkich kinowych hitach. Po kilku latach przerwy postanowiła wrócić na deski Teatru Narodowego w Warszawie. Gwiazdę będzie można zobaczyć w spektaklu Matka Joanna od Aniołów w reżyserii Wojciecha Farugi. Sztuka powstała na podstawie opowiadania Jarosława Iwaszkiewicza, a Małgosia gra w nim główną rolę.

Gwiazda wciela się w postać przeoryszy Joanny, która jest opętana przez diabła. Na kilka dni przed premierą odbyła się oficjalna kostiumowa próba, na którą zostali zaproszeni również fotoreporterzy. Aktorka w charakteryzacji prezentuje się nie do poznania. Gwiazda ma krótkie postrzępiony włosy i wyciętą grzywkę.  Tę rolę Małgosia Kożuchowska na pewno będzie mogła zapisać na liście aktorskich wyzwań.

Zdjęcia z próby znajdziecie w naszej galerii.


Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×