Małgorzata Kożuchowska zdradziła macierzyńskie sekrety. Nigdy tak dużo nie opowiadała o Jasiu

Małgorzata Kożuchowska z synem

Małgorzata Kożuchowska z synem

Małgorzata Kożuchowska od sześciu lat jest szczęśliwą mamą Jasia. Gwiazda w ostatnim z wywiadów zdradziła macierzyńskie sekrety. Opowiedziała sporo o synku.

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z gwiazd, która łączy wielką karierę z wychowaniem dziecka. Aktorka sześć lat temu powitała na świecie synka Jasia. Jest on owocem jej związku z Bartłomiejem Wróblewskim. Zakochani już pod koniec sierpnia będą świętowali 13. rocznicę swojego ślubu. Chociaż aktorka bardzo intensywnie prowadzi swój kanał na Instagramie, to rzadko publikuje tam zdjęcia z mężczyznami swojego życia. Takie rarytasy pokazuje jedynie podczas przełomowych dla jej rodziny momentów.

W social mediach próżno szukać kadrów, na których możemy zobaczyć twarz Jasia. Małgorzata publikuje jednak sporo ujęć, gdzie nie wiadać jego wizerunku, ale możemy obserwować jak zdrowo i szybko rośnie. Aktorka wiele razy podkreślała, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Jej oazą po zejściu ze sceny są mąż i syn, ale także ukochani rodzice.

Małgorzata Kożuchowska zdradza sekrety macierzyństwa

Kożuchowska jest bardzo związana ze swoimi rodzicami. Na jej profilu wiele razy mogliśmy zobaczyć zdjęcia, na których pozuje razem z mamą. Gwiazda już kilka lat temu sprowadziła mamę i tatę z rodzinnego Torunia do Warszawy. Chciała mieć ich blisko siebie.

Jadwiga i Leszek Kożuchowscy są dla niej prawdziwym wzorem. Sama chciałaby wychować synka według tego, co przekazali jej rodzice. Jako mała dziewczynka miała sporo swobody. O wszystkim opowiedziała w rozmowie z Na żywo.

Nie kierowali mną, tylko szli za mną. Chciałam się zapisać na kółko matematyczne, czy chór – nie było problemu. Wszystkiego posmakowałam, dzięki czemu wiedziałam potem, co sprawia mi radość i w czym bardzo się odnajduję. Zależy mi by moje dziecko, próbowało wszystkiego, co je interesuje – zdradza Małgorzata.

Dumna mama Jasia zdaje sobie sprawę z tego, że dziecko najwięcej wzorców czerpie z przykładu, jaki dają mu jego rodzice. Ona sama mogła liczyć na wspaniały obraz w rodzinnym domu:

Obserwuje, jak żyją rodzice, jak się do siebie odnoszą, jakie podejmują decyzje, co jest dla nich ważne i czy to, co mówią, jest spójne z tym co robią – wyjaśnia aktorka.

Wiadomo także, że gwiazda celebruje więzy rodzinne i chce, aby jej synek sporo czasu spędzał ze swoimi dziadkami. Dla chłopca, tak jak i dla jego mamy zapewne są oni wzorem do naśladowania.


Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się pierniczkami

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się pierniczkami

Małgorzata Kożuchowska z Jasiem

Małgorzata Kożuchowska z Jasiem

Małgorzata Kożuchowska z synkiem układa klocki

Małgorzata Kożuchowska z synkiem układa klocki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×