Szukaj

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z synkiem i stwierdziła, że dzień był ciężki. Co na to jej fani?

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie zdjęcie z synkiem i oznajmiła, że nie miała zbyt udanego dnia. Internauci ruszyli z pocieszeniami, a fotografia mamy i synka rozczuliła ich do granic możliwości.

Małgorzata Kożuchowska podczas kwarantanny była bardzo aktywna w social mediach. To tu znalazła okno do kontaktów z fanami i wzięła udział w wielu ciekawych projektach. Nawet nagrała rap w ramach #hot16challenge2. Pochwaliła się też urządzonymi z rozmachem urodzinami w ogrodzie, które tematyką nawiązywały do Alicji w Krainie Czarów – było magicznie.

Zdecydowanie dołączyła do gwiazd, które uprzyjemniały swoim fanom czas kwarantanny. Mało jest w sieci zdjęć jej synka, ale od czasu do czasu Kożuchowska robi wyjątek. Dzisiaj opublikowała zdjęcie z Jasiem.

Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu z synkiem

Małgorzata Kożuchowska czas, który zyskała przez epidemię, poświęciła również swojemu synkowi. Jaś z pewnością z tego powodu nie narzekał, bo miał sławną mamę więcej niż do tej pory. Na temat swojego dziecka i  macierzyństwa, aktorka wypowiedziała się niedawno w Vivie!

Dopiero teraz, kiedy Jaś skończył już pięć lat, mam w sobie zgodę na to, by opowiedzieć, że pierwsze dwa lata jego życia i bycie mamą, w dodatku intensywnie pracującą, to było prawdziwe wyzwanie. Zupełnie nowe doświadczeniem niezwykle silne, skrajne emocje. Z jednej strony uruchomiły się we mnie nieprawdopodobne pokłady miłości, (…) z drugiej strony czułam się przytłoczona. Z każdym dniem mocniej do mnie docierało, że nie jestem już taka niezależna jak kiedyś.

Należy do tych gwiazd, które próbują odczarować macierzyństwo galmour i jeśli już mówi coś na ten temat, to jest bardzo szczera. Obecnie, jak każda mama dorastającego dziecka, zmaga się z codziennymi wyzwaniami, jakie taki młody człowiek stawia przed rodzicami. Najnowsze zdjęcie z Jasiem opatrzyła komentarzem, który wskazuje, że dzień nie do końca był po jej myśli, ale ostatecznie zwyciężyło pozytywne podejście do życia.

Może to nie był najszczęśliwszy dzień w moim życiu, ale…końcówka wynagradza całą resztę więc chyba w efekcie zafunduję sobie lampkę szampana. A co! #motherandson #peace #betogether #happymom #eveningmood #champagne #friday – napisała.

Internauci z pełnym zrozumieniem podeszli do postu aktorki i stwierdzili, że ważne jest, jak się taki dzień kończy. Padły słowa pełne otuchy. Gwiazda zawsze może liczyć na dobre słowo od swoich fanów.


Małgorzata Kożuchowska - zdjęcie z synkiem

Małgorzata Kożuchowska - zdjęcie z synkiem

Małgorzata Kożuchowska pokazała nowe zdjęcie Jasia

Małgorzata Kożuchowska pokazała nowe zdjęcie Jasia

Małgorzata Kożuchowska z synkiem

Małgorzata Kożuchowska z synkiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×