Szukaj

Małgorzata Kożuchowska pozuje w bikini i nawołuje do rozsądku podczas pandemii. W komentarzach dyskusja

Małgorzata Kożuchowska na plaży w masce

Małgorzata Kożuchowska na plaży w masce

Małgorzata Kożuchowska zatęskniła za słońcem i wyjechała na wakacje. Właśnie pochwaliła się zdjęciem z plaży. Jak wypoczywa w dobie pandemii?

Małgorzata Kożuchowska wraz z mężem, Bartłomiejem Wróblewskim i synkiem Jasiem stara się aktywnie spędzać czas. Na jej profilu na Instagramie możemy podziwiać ich aktywności. Najczęściej oczywiście widzimy mamę z chłopcem. Podczas pandemii jej aktywność i kreatywność wzrosła. Już chyba do historii przejdą urodziny 49. gwiazdy.

Mimo że nie mogła się spotkać z przyjaciółmi, to zorganizowała przyjęcie w ogrodzie w stylu Alicji w Krainie Czarów. Z tej okazji ona i jej goście przeistoczyli się domowymi sposobami w bohaterów historii. Małgosia na oczach internautów przemieniła się w Kapelusznika, a metamorfoza była spektakularna. Nie mniej widowiskowo wyglądali jej goście, między innymi Magda Gessler, Joanna Koroniewska i Dawid Woliński. Piękne dekoracje, tort, kostiumy, prezenty, wszystko było wyjątkowe.

Od tamtego czasu minęło oczywiście sporo czasu, a profil gwiazdy pełen jest pięknych zdjęć i ciekawych postów. Jeszcze niedawno Małgosia spacerowała z Jasiem po śniegu, czym pochwaliła się w sieci, ale zatęskniła za słońcem, co zdradziła w poście na IG.

Przyznaję się bez bicia: tęsknota za słońcem wygrała… – napisała.

Póki co gwiazda nie zdradziła kierunku, jaki wybrała, ale dzieli się z fanami zdjęciami z plaży. Jak wygląda wypoczynek podczas pandemii?

Małgorzata Kożuchowska na plaży

Małgorzata Kożuchowska w sobotę opublikowała zdjęcie z plaży. Pozuje w granatowym bikini, w spektakularnym turbanie na głowie, okularach chroniących przed słońcem i w maseczce na twarzy. Tak się wypoczywa w dobie pandemii. W hasztagach, które pojawiły się w poście, aktorka nawołuje do bycia odpowiedzialnym, przypominając o tym, że ciągle świat zmaga się z koronawirusem.

Maseczka- znak naszych czasów. #holiday #pandemia #beresponsible #family #sun #positivevibesonly #timeforrest #chillout – napisała.

Pod postem zaroiło się od komentarzy. Jedni zgadzają się z gwiazdą, a inni piszą, że maska na plaży to już przesada.

  • Świetny sposób na propagowanie dobrych zachowań!! Udanego wypoczynku.
  • No to już przesada.
  • Stylowa plażowiczka.
  • I tak ci to nie pomaga, tylko się duszisz.
  • Nie noszę, już mam dość.
  • Piekna jak zawsze – piszą.

Wy jak sądzicie? Maska na plaży – rozsądnie, czy przesada?


Małgorzata Kożuchowska na plaży w masce

Małgorzata Kożuchowska na plaży w masce

Małgorzata Kożuchowska na plaży

Małgorzata Kożuchowska na plaży

Małgorzata Kożuchowska pokazała stylową łazienkę

Małgorzata Kożuchowska pokazała stylową łazienkę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×