Szukaj

Małgorzata Kożuchowska w obiektywie męża. Jakie zachwycające, pełne miłości ujęcia!

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się w sieci zdjęciami, jakie zrobił jej mąż, Bartłomiej Wróblewski. Wygląda na nich zachwycająco. Zobaczcie.

Małgorzata Kożuchowska przyzwyczaiła swoich fanów do nienagannego wyglądu. Gwiazda zawsze jest świetnie ubrana, od lat uchodzi za ikonę mody. Każda fotka, którą aktorka umieszcza na swoim profilu, jest przemyślana i wypracowana. Stylizacje aktorki są inspiracja dla wielu polskich kobiet, które pragną wyglądać w wieku 49 lat tak jak ich idolka.

Ostatnio ma Instagramie gwiazdy pojawiły się kolejne piękne fotografie, na których wygląda jak amerykańska gwiazda filmowa. Autorem zdjęć jest jej mąż. Jak wygląda w obiektywie Bartosza Wróblewskiego?

Jak wygląda Małgorzata Kożuchowska w obiektywie męża?

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju. Gwiazda zyskała wielką sławę swoją pamiętną rolą w M jak Miłość i od tamtej pory jej zawodowy kalendarz pęka w szwach. Nie zmarnowała szansy, którą przyniosła jej postać Hanki Mostowiak. Regularnie pojawia się na deskach teatrów, oraz w największych kinowych hitach. Już niebawem będziemy mogli zobaczyć ją u boku Michała Koterskiego w filmie Gierek, gdzie zagra pierwszą damę PRL-u.

Od jakiegoś czasu jest również bardzo popularną influencerką. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 1 milion internautów. Małgorzata dba, żeby codziennie pojawiały się na nim ciekawe treści. Niewątpliwie do takich należy niedzielny, kiedy to opublikowała zdjęcia, które zrobił jej mąż.

Przypomnijmy, że aktorka od wielu lat jest związana z dziennikarzem Bartłomiejem Wróblewskim. Zakochani 12 lat temu wzięli ślub w Kościele Świętego Krzyża w Warszawie. W rocznicę aktorka napisała na Instagramie:

Dwanaście lat temu wyszłam za mąż za Bartka! Mój mąż Bartek to moja miłość, moje wsparcie, moja busola i mój port! Dziękuję, że jesteś ze mną! Zawsze!

6 lat po tym, jak powiedzieli sobie sakramentalne tak, na świecie pojawił się ich syn Jan. Stanowią jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Chociaż na Instagramie gwiazdy rzadko pojawiają się ich wspólne zdjęcia, to wiadomo, że uczucie kwitnie. Dowód? Zobaczcie tylko, jak wygląda Kożuchowska w obiektywie męża.

Dobrej niedzieli!#sunday #nowysącz #wobiektywiemęża #familytime #special #foto – napisała.

W czarnej sukni z ciekawym printem, w długich już za ucho włosach, z delikatnym uśmiechem, Małgorzata promienieje. Dawno nie wyglądała tak pięknie jak na zdjęciach wykonanych przez zakochanego w niej mężczyznę.

  • Piękna!
  • Cudowne ujęcia.
  • Napiękniejsza, zawsze.
  • Co za uroda.

Nie można się nie zgodzić, Kożuchowska wygląda wyjątkowo.


Małgorzata Kożuchowska w obiektywie męża

Małgorzata Kożuchowska w obiektywie męża

Małgorzata Kożuchowska w obiektywie męża

Małgorzata Kożuchowska w obiektywie męża

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski świętują 9 rocznicę ślubu

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski świętują 9 rocznicę ślubu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×