Szukaj

Małgorzata Kożuchowska wyleciała na wakacje. Tropikalny upał i wnętrza jak z pałacu. Tak odpoczywa gwiazda

Małgorzata Kożuchowska na wakcjach

Małgorzata Kożuchowska na wakcjach

Małgorzata Kożuchowska postanowiła spakować walizki i wyruszyć w nieco cieplejsze klimaty. Aktorka już cieszy się beztroskimi wakacjami i ładuje baterie na słońcu. Zdjęciami luksusowych wnętrz, w których odpoczywa, pochwaliła się w sieci.

Małgorzata Kożuchowska pomimo pandemii nie mogła narzekać na brak pracy. Chociaż teatry i kina od dawna się zamknięte, to ona w ostatnich miesiącach miała ręce pełne roboty. Gwiazda była bardzo aktywna w social mediach. Starała się cały czas umilać fanom ten trudny czas, w którym cała Polska musiała poddać się restrykcjom związanym z koronawirusem. Aktorka jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd w sieci, a jej konto w social mediach obserwuje już ponad milion internautów.

Małgosia zdążyła się nacieszyć już piękną zimową aurą. Początek roku zaskoczył wszystkich sporą warstwą śniegu i niskimi temperaturami. Razem ze swoim synkiem wybrała się na długi spacer i pochwaliła się w sieci zdjęciami z zimowego krajobrazu. 6-letni Jaś doskonale się bawił, ale również jej czworonogom spodobało się białe szaleństwo. Teraz aktorka postanowiła spędzić trochę czasu w nieco cieplejszym klimacie.

Małgorzata Kożuchowska wybrała się na wakacje

Małgosia po bardzo intensywnym okresie w swoim życiu pozwoliła sobie na odpoczynek. Na przełomie roku wiele gwiazd rodzimego show-biznesu odpoczywa z dala od Polski i restrykcji związanych z pandemią. Wszyscy wybierają ciepłe klimaty, by chociaż trochę podelektować się słońcem i naładować baterie na kolejne intensywne miesiące w pracy.

Gwiazda serialu Rodzinka.pl również postanowiła spakować walizki i skorzystać z pięknej pogody. Nie zdradziła jak na razie, dokąd się wybrała, ale widać, że aura jej dopisuje.

Na jej profilu pojawiło się zdjęcie, na którym możemy podziwiać ją w kwiecistej sukience, słomkowym kapeluszu i okularach przeciwsłonecznych. Jest bardzo zamyślona.

Przyznaję się bez bicia: tęsknota za słońcem wygrała…

Co piszą fani? Oczywiście mnóstwo komplementów, oraz to, że w pełni rozumieją jej tęsknotę za słońcem i sami chętnie znaleźliby się w jakimś cieplejszym miejscu.

Więcej zdjęć Małgorzata udostępniła na Instastory. Możemy zobaczyć nie tylko piękne palmy i poszczególne elementy jej stylizacji, ale także luksusowe wnętrza, w jakich spędzi najbliższe tygodnie. W egztycznym kraju ma jak w pałacu Buckingham. Zobaczcie sami.


141072663_452344285797564_5782876160142736889_n (1) Wakacje Małgorzaty Kożuchowskiej

Wakacje Małgorzaty Kożuchowskiej

Wakacje Małgorzaty Kożuchowskiej

Wakacje Małgorzaty Kożuchowskiej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×