Szukaj

Małgorzata Kożuchowska ma już naprawdę długie włosy. Lada moment będzie przypominała siebie sprzed 20 lat

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska w piątkowe popołudnie opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie. Włosy rosną jej jak szalone! Jeszcze kilka miesięcy, a będzie wyglądała tak samo, jak 20 lat temu. 

Małgorzata Kożuchowska od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Przez lata zgromadziła wokół siebie grono wiernych fanów, którzy chętnie przyglądają się jej kolejnym poczynaniom. Gwiazda przez kolejne lata pojawiała się w serialu M jak miłość, z którego odeszła będąc u szczytu sławy. Mimo wielu obaw, w krótkim czasie otrzymała kolejne intratne propozycje, które pozwoliły jej rozwinąć skrzydła. Teraz ma już ugruntowaną pozycję w branży, której nic nie jest w stanie zachwiać.

Aktorka aktywnie prowadzi swoje profile w social mediach. Jest bardzo otwarta na kontakt z fanami, z którymi chętnie wchodzi w dyskusje pod publikowanymi przez nią postami. Na Instagramie obserwuje ją ponad milion Internautów, a większość z nich z niecierpliwością wypatruje nowych wpisów swojej idolki. W ostatnim czasie coraz więcej osób zagląda na jej profil, ponieważ gwiazda w ciągu kilku ostatnich miesięcy przeszła niemałą metamorfozę. Właśnie pochwaliła się kolejnym kadrem, który pokazuje, jak bardzo urosły jej włosy.

Małgorzata Kożuchowska zapuszcza włosy

Kożuchowska była jedną z niewielu gwiazd, które zdecydowały się na odważną metamorfozę. Na początku kariery w telewizji serialowa Hanka Mostowiak nosiła długie włosy, które nosiła rozpuszczone lub spięte w kucyka. Z biegiem czasu zdecydowała się jednak na ostre cięcie, które zupełnie ją odmieniło – stała się prawdziwą seksbombą.

Małgorzata przez lata nosiła taką samą fryzurę, jednak w czasie pandemii postanowiła powrócić do dawnego wyglądu. Od kilku miesięcy zapuszcza włosy z dużym sukcesem, co widać na najnowszym zdjęciu.

Aktorka mimo pandemii i kolejnego lock downu nie może narzekać na brak zajęć. Podczas gdy inni w piątkowe popołudnie wylegują się przed telewizorami, ona gna na kolejną próbę w teatrze.

W czasie deszczu dzieci się nudzą… a dorośli nie… Biegnę na próbę do teatru… Miłego wieczoru…

Nim jednak wyszła z domu, znalazła chwilę na selfie, które w mig udostępniła na Instagramie. Już na pierwszy rzut oka widać, że dopisuje jej humor. Kożuchowska tym razem postawiła na wiosenną stylizację – ma na sobie cienką, czarną sukienkę w białe groszki. Wystarczy jedno krótkie spojrzenie, aby zauważyć, że włosy rosną jej jak szalone! Podczas gdy jeszcze kilka miesięcy temu sięgały ledwo do ucha, dzisiaj są już do ramion.

Pod zdjęciem w kilka sekund po publikacji zaczęło przybywać komentarzy. Fani są zauroczeni nowym wyglądem aktorki:

  • Piękna, naturalna jak zawsze.
  • Prześlicznie Pani wygląda.
  • Nawzajem Małgosiu! To jednak zapuszczasz włosy?
  • Oj piękna Pani jest.

Nie sposób nie zgodzić się z fanami Małgorzaty Kożuchowskiej. W nowej fryzurze prezentuje się wyjątkowo pięknie.


Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska 20 lat temu

Małgorzata Kożuchowska 20 lat temu

Małgorzata Kożuchowska – Wielkanoc 2021

Małgorzata Kożuchowska – Wielkanoc 2021

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×