Małgorzata Kożuchowska pokazała świąteczne zdjęcie syna! 5-letni Jaś sam zaniósł Święconkę do kościoła!

Małgorzata Kożuchowska – Wielkanoc z synem

Małgorzata Kożuchowska – Wielkanoc z synem

Pięcioletni syn Małgorzaty Kożuchowskiej to już duży chłopiec. Aktorka z okazji Wielkanocy opublikowała zdjęcie z kościoła, na którym możemy zobaczyć, jak Jan Franciszek dumnie maszeruje ze Święconką w kierunku ołtarza.

Małgorzata Kożuchowska bardzo rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Gwiazda Rodzinki.pl szanuje prywatność, dlatego też w mediach nie znajdziemy jej wylewnych opowieści o mężu i dziecku. Aktorka skupia się bardziej na swojej spektakularnej karierze zawodowej, doskonale oddzielając życie rodzinne od medialnego. Wierni fani Małgorzaty, oprócz jej wszystkich znakomitych ról serialowych, wiedzą jednak, że ich idolka od 2008 roku jest szczęśliwą żoną dziennikarza Bartłomieja Wróblewskiego, z którym ma ślicznego 5-letniego synka Jana Franciszka.

Serialowa Natalia Boska nigdy nie pokazała twarzy swojego dziecka, choć na jej profilu nie brakuje słodkich fotek z maluchem. Najczęściej są to jednak dalekie plany. Tym razem z okazji Wielkanocy szczęśliwa mama pochwaliła się wyjątkową fotką z małym Janem. Wszystko wskazuje na to, że chłopiec samodzielnie przygotował Święconkę, zapakował ją misternie do koszyczka, a następnie w towarzystwie mamy pomaszerował dumnie do kościoła w Wielką Sobotę.

Małgosia już wczoraj pokazała zawartość swojego koszyczka, dzisiaj z kolei opublikowała kolejną odsłonę ze swojego świętowania.  Na zdjęciu możemy podziwiać ślicznie ubranego Jana Franciszka, który śmiało niesie swój uroczy koszyczek w kierunku ołtarza głównego:

Nasza święconka! I jak co roku…wszystko się zmieściło kolorowo jest też! – napisała Kożuchowska.

Chłopiec wyrasta na młodego przystojniaka, a w swojej czarnej marynarce wygląda jak prawdziwy amant filmowy. Nic więc dziwnego, że Małgorzata Kożuchowska ma prawdziwy powód do dumy. Jan Franciszek to wielki skarb.

Zobaczcie jaki jest duży!

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska w nowym serialu TVN zmieni się nie do poznania! Gwiazda zrywa z łatką kobiety idealnej! [WIDEO]

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska przyłapana NAGO na zakupach! Ktoś wszedł za nią do przymierzalni!

Zobacz: Tak Małgorzata Kożuchowska wyglądała zanim została wielką gwiazdą! Jej stare zdjęcie to hit Instagrama!


Syn Małgorzaty Kożuchowskiej w kościele ze święconką

Syn Małgorzaty Kożuchowskiej w kościele ze święconką

Syn Małgorzaty Kożuchowskiej paraduje w kościele ze święconką

Syn Małgorzaty Kożuchowskiej paraduje w kościele ze święconką

57106751_2326914707580024_6600525419916965386_n

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×