Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się wakacjami z synem. „Jacy dobrani pod względem koloru”. Sześcioletni Jasiu rośnie jak na drożdżach

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska wybrała się na rodzinne wakacje, o czym poinformowała na Instagramie. Dodała zdjęcia, na których pozuje w towarzystwie syna. Jasiu to już duży chłopiec.

Małgorzata Kożuchowska udowadnia, że kariera może iść w parze z macierzyństwem. Co jakiś czas bierze udział w nowych projektach, a gdy wraca do domu, spędza czas z mężem, Bartkiem Wróblewskim oraz Jasiem. Aktorka została mamą w październiku 2014 roku. Nie pozwoliła sobie na długi urlop macierzyński. Trzy miesiące później wróciła do pracy, o czym poinformowała w podcaście, który nagrała ze swoją mamą:

Pracowałam, gdy Jasiu miał trzy miesiące i mówię do Bartka: „Bartek, Boże to dziecko chyba wie, że gdyby ono nie spało nocami, to matka nie dałaby rady”. Nie dałabym rady wytrzymać tych 10 czy 14 godzin na planie jednak bez snu. Były takie momenty w moim życiu, gdy pracowałam tak bardzo intensywnie, że spałam miesiącami po 4-5 godzin i wiem, że człowiek jest niesamowitym organizmem, który jest w stanie dostosować się do skrajnych sytuacji.

Małgorzata Kożuchowska z synem na wakacjach. Jak wygląda Jasiu?

Kożuchowska aktywnie działa w mediach społecznościowych. Chociaż chroni wizerunku syna, co jakiś czas udostępnia zdjęcia, na których pojawia się w jego towarzystwie. Dzięki temu internauci mogą obserwować, jak dorasta. Aktorka w sobotni poranek opublikowała nowy wpis na Instagramie.

Małgorzata Kożuchowska siedzi na schodach. Ma na sobie długą, niebieską suknię. Na kolanach trzyma syna, który tuli się do mamy. Co ciekawe chłopiec ma na sobie koszulkę w takim samym kolorze jak kreacja jego mamy. Razem pozują w pięknym ogrodzie. Jak zdradziła gwiazda w opisie, regenerują siły podczas wspólnego wyjazdu:

Dzień dobry! #sobota #mamaisyn #synekmamusi #wakacje #loveisintheair

Internauci komplementują rodzinne kadry:

  • Tyle miłość na zdjęciach. Pięknie! Dobrego weekendu!
  • Cudnie i jak dobrani pod względem koloru.
  • Szczęście. Relacja mama i syn jest cudem, Pani Małgosiu jaki Jasio już duży.

Trzeba przyznać, że fotografie są przepiękne.


Małgorzata Kożuchowska z synem

Małgorzata Kożuchowska z synem

Małgorzata Kożuchowska z synem

Małgorzata Kożuchowska z synem

Małgorzata Kożuchowska z synkiem

Małgorzata Kożuchowska z synkiem

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki lajf nie ma lekko kolejna patomatka ź parcie na szkło ha ha ok ku..wa podpisze kasa na konta w luksie i jade do dubaju a reszta to juź hístoria Boga się nie boisz nie ma czego nieprawdopodobne katastrofa takie źycie jak eriksen na boisku i to tyle

  • Gość pisze:

    Trochę sztuczne te zdjecia

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×