Małgorzata Kożuchowska pokazała siostrę! Obie są bez makijażu i odpoczywają w luksusowym SPA!

Małgorzata Kożuchowska z siostrą Mają

Małgorzata Kożuchowska z siostrą Mają

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu pozuje z siostrą

Maja Kożuchowska zadebiutowała na Instagramie. Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się zdjęciami bez makijażu z wizyty w SPA, do którego zabrała ze sobą piękną siostrę. Jak wygląda?

Święta świętami, ale kiedyś trzeba odpocząć. Przygotowania do Bożego Narodzenia i Sylwestra potrafią naprawdę dać w kość – i wie to każdy, kto przygotowuje Wigilię samodzielnie lub wyprawia „domówkę” by uczcić ostatni dzień w roku. Nic dziwnego, że wiele gwiazd po tym emocjonującym i męczącym okresie decyduje się wyjechać na wakacje. Niektórzy, jak Małgorzata RozenekAnna Lewandowska czy Anna Mucha decydują się zabrać rodzinę w tropiki. Innym wystarczy po prostu wizyta w SPA i właśnie na to zdecydowała się Małgorzata Kożuchowska.

Aktorka postanowiła zabrać swoją siostrę, Maję Kożuchowską, na babski wypad do luksusowego kurortu, w którym specjaliści pomogą im „dojść do siebie” po intensywnych świętach i niemniej ekscytującym Sylwestrze. Gwiazda pokazała piękne zdjęcia, na których występowała zarówno sama jak i w duecie z siostrą. Bez makijażu obie wyglądają jak nastolatki i nie da się ukryć, że sprawiają wrażenie zrelaksowanych.

Przed świętami i po świętach, przed nartami i po nartach, zawsze! Dwie godziny w raju dla zmysłów… z siostrą, mamą, przyjaciółką. Zrelaksowana, wymasowana, wypoczęta! Wracam do codziennych obowiązków! ???? #relax#sister@weesh_paris#spa#beauty#nomakeup#natural#slowlife

Też marzycie o takim relaksie? 😉

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcia z Sylwestra. To dopiero była szalona noc!

O tej kreacji jutro będą mówić wszyscy! Małgorzata Kożuchowska przygotowała suknię godną MET Gali!


Małgorzata Kożuchowska z siostrą Mają

Małgorzata Kożuchowska z siostrą Mają

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu

Małgorzata Kożuchowska z siostrą

Małgorzata Kożuchowska z siostrą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×