Małgorzata Kożuchowska z mężem przechodzą kryzys? Szczegóły
Wirtualna Polska

Tyle lat sielanki, a tu takie przykre wieści. Fani Małgosi Kożuchowskiej złapią się za głowę po nowych doniesieniach o jej małżeństwie

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska od lat jest szczęśliwą żoną Bartłomieja Wróblewskiego. Ich związek był daleki od kryzysów aż do teraz. Nowe doniesienia  mogą nieco zaniepokoić fanów. 

Wirtualna Polska

Małgorzata Kożuchowska to aktorka, która od wielu dekad pojawia się na ekranie. Na swoim koncie ma role w kasowych hitach polskiego kina. Zagrała śliczną dziennikarkę w dwóch częściach Kilera, a także rezolutną dziedziczkę fortuny w komedii Zróbmy sobie wnuka. To tylko niewielki ułamek jej kinowych wcieleń. W tym roku fani mogli zobaczyć ją w nowym obrazie Zołza, który stworzyła z Iloną Łepkowską.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Filmowe hity to jedno, ale największą popularność przyniosła jej jednak rola w telenoweli M jak Miłość. Tam przez 12 lat wcielała się w jedną z głównych postaci, czyli Hankę Mostowiak. Będąc u szczytu kariery, postanowiła pożegnać się z uwielbianym serialem i była to bardzo dobra decyzja. Wówczas kolejne propozycje posypały się jak z rękawa. Młode pokolenie fanów pokochało ją za sitcom Rodzinka.pl, gdzie pojawiła się w roli mamy trzech niesfornych synów.

Małgorzata Kożuchowska z mężem przechodzą kryzys?

Małgosia Kożuchowska na swoją karierę zdecydowanie nie może narzekać, a jej zawodowy grafik jest wypełniony dosłownie po brzegi. Gwiazda nieustannie bierze udział w kolejnych przedsięwzięciach, ale pomimo tego udało jej się założyć rodzinę. Aktorka od 2008 roku jest żoną Bartłomieja Wróblewskiego. Zakochani doczekali się synka Jasia, który ma już 8 lat.

Małżonkowie uchodzą za jedną z najpiękniejszych par w branży. Małgosia i jej mąż rzadko pojawiają się wspólnie na branżowych imprezach, a ich wspólne zdjęcia, które lądują w sieci można policzyć na placach jednej ręki. Zazwyczaj gwiazda publikuje je w dniu kolejnych rocznic ślubu. Teraz jeden z tygodników przekazał wieści, które mogą nieco zaniepokoić fanów tej pary.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Niedawno Małgosia po bardzo intensywnych miesiącach pracy postanowiła wyrwać się na krótki urlop. Aktora wypoczywała na Malediwach i wiadomo, że towarzyszył jej Jasio, ale na wycieczce zabrakło jej męża. Dobry Tydzień twierdzi, że dla gwiazdy ten wyjazd ze względu na brak ukochanego nie należał do udanych.

Bartłomiej ma ostatnio dużo pracy, bo w wakacje założył nową spółkę zajmującą się bezpieczeństwem. Bierze udział w wielu wymagających zaangażowania projektach. Małgorzata stara się to zrozumieć, ale choć Malediwy były jej wielkim marzeniem, trudno jej było cieszyć się rajskimi wyspami, siedząc samotnie na leżaku i patrząc na szczęście par wokół – informuje Dobry Tydzień.

Już wcześniej w rozmowie z reporterką Jastrząb Post aktorka zdradziła, że na urlopie była jedynie z synem i przyjaciółką. Ale czy to powód, by doszukiwać się kryzysu?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

To był wspaniały czas, taki wspólny. Byliśmy sami. Jeszcze byłam z przyjaciółką z dwojgiem dzieci, bo w tym wieku towarzystwo innych dzieci jest niezbędne, więc to się udało. I Jaś, i ja mamy lekki niedosyt, jeśli chodzi o czas, bo to było 7 dni. Oczywiście super, że to się udało, bo miejsce było wspaniałe, pogoda też dopisywała, więc nie było nudno, ale mogłoby być ciut dłużej.


Małgorzata Kożuchowska na wakacjach

Małgorzata Kożuchowska na wakacjach

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Małgorzata Kożuchowska na wakacjach

Małgorzata Kożuchowska na wakacjach

Małgorzata Kożuchowska pojechała na egzotyczne wakacje

Małgorzata Kożuchowska pojechała na egzotyczne wakacje

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Oni wszyscy maja takie same marzenia, te same miejsca i brak pomysłów na coś innego jakby byli z jednego wora

 • Gość pisze:

  Wakacje w czasie roku szkolnego dziecka? Bogatemu wszystko wolno.

  • Gość pisze:

   No tak. Tydzień wolnego w szkole w tym wieku będzie miał kolosalne konsekwencje w jego przyszłości. Biednemu też nikt nie zabroni

  • Gość pisze:

   Jasiu nie chodzi do szkoły. Dopiero w przyszłym roku (23) Idzie do szkoły normalnie tzn od 7 roku.

  • Gość pisze:

   Może indywidualny tok nauczania….mądralińska.

  • Gość pisze:

   Więcej się nauczy zwiedzając świat niż siedząc w klasie.

  • Osterka pisze:

   Co to jest tydzień? Ważniejsze spędzenie go z rodziną, a nie beznadziejne siedzenie w ławce szkolnej. Popatrzcie, ile szkoła zabrała nam czasu, ile bzdur nie przydatnych teraz nam wpajano…

 • Domino pisze:

  I co się dowiedzieliśmy? Nic. Nikt nie mówi o rozwodzie,a nawet jeśli, to na pewno nie zobaczycie takiej dramy, jak u słynnej Paulinki.

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość pisze:

  Ona jest tak żenująca, że szkoda mówić. Na szczęście coraz bardziej zapominana

 • GośćAga pisze:

  Od biednych emerytów ściągają opłaty za telewizor a aktorzy zarabiają krocie stać ich kilka razy do roku zwiedzać świąt ja też pracuje mnie nie stać

 • GoAnkaść pisze:

  I gdzie tu problem???

 • Gość pisze:

  Jak inni dobry tydzień to miesiąc a nawet kolejne 100lat bez starej oby tylko pizza była ciepła piwko zimne i chorwackie fanki na trybunach a starszyzna zawsze będzie mogła powiedźieć źe przegrali z mistrzami po wielkiej bitwie bo nikogo nie dziwi źe w okregówce nie potrafili kopnąć w piłke a dziś trafiają w słupki i to tyle

 • Tosia pisze:

  Zasłużyła to lekarka ratująca zycie

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×