Szukaj

Małgorzata Kożuchowska w obiektywie 6-letniego syna. W jesiennej euforii prawie pokazała jego twarz

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska na Instagramie pokazała zdjęcia ze spaceru z Jasiem. Internauci są zachwyceni zdolnościami chłopca, a także tym, jak szybko rośnie.

Małgorzata Kożuchowska realizuje się nie tylko jako aktorka, ale także spełnia się w roli mamy. Wraz z Bartłomiejem Wróblewskim mają syna, Jasia, który w tym roku skończył sześć lat. Gwiazda, gdy zaszła w ciążę, bardzo musiała na siebie uważać. Przez pierwsze miesiące nie mogła wychodzić nawet z łóżka:

Moja ciąża była trudna… Trzeba było na nią chuchać i dmuchać. Od mojej pani doktor usłyszałam: „Za nami dopiero pierwszy etap, bo przecież nie chodzi o to, żeby pani urodziła dziecko, ale o to, żeby pani urodziła dziecko zdrowe.” Dlatego też przez pierwsze trzy miesiące musiałam leżeć — wspominała w wywiadzie dla Baby by Ann.

Małgorzata Kożuchowska z synkiem, Jasiem, na spacerze

Małgorzata każdą wolną chwilę poświęca synkowi. Tak jak w piątek, gdy razem wybrali się na spacer. Nie zabrakło pamiątkowych zdjęć, którymi dumna mama pochwaliła się w sieci.

Tym razem aktorka wystąpiła w roli modelki przed obiektywem syna. Na jego prośbę gwiazda pozowała m.in. w podskoku, z uśmiechem na twarzy, a także z maseczką ochronną, której noszenie w parku nie jest obowiązkowe.

Chłopiec przekazał jej mnóstwo cennych rad, o czym Małgorzata Kożuchowska poinformowała w opisie:

Mamo! Rób tak!!! Autor sesji: Jaś. Modelka: Mama. Enjoy!!! #mama #syn #love #betogether #fun #happiness #sport #autumn #onlypositivevibes.

Wśród zdjęć znalazło się również to, które Małgosia zrobiła synkowi. Pokazała fragment jego twarzy. Dzięki temu można zobaczyć, że rośnie on jak na drożdżach. Dostrzegają to też internauci, którzy pod wpisem komentują:

  • Jaki już duży mężczyzna — napisała Weronka Rosati.
  • Jesienny klimat — piękna pora roku 🙂 Trzeba korzystać, dopóki jest pogoda i możliwość wychodzenia z domu. Modelka piękna, fotograf sama słodycz. Bardzo mi się podoba.
  • Hahaha, ja dziś z synkiem też podążałam do przedszkola skacząc jak sarenka…  Miny niektórych ludzi bezcenne, radość synka jeszcze razy dwa! Piękna sesja Pani Małgosiu.

Trudno się nie zgodzić ze wpisami. Te jesienne kadry są bardzo urokliwe.


Małgorzata Kożuchowska na spacerze z synem

Małgorzata Kożuchowska na spacerze z synem

Małgorzata Kożuchowska pokazała syna

Małgorzata Kożuchowska pokazała syna

Małgorzata Kożuchowska na spacerze z synem

Małgorzata Kożuchowska na spacerze z synem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×