Szukaj

Małgorzata Kożuchowska kusi w samym szlafroku w trakcie wywiadu. Było odważnie i bardzo zmysłowo

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska w samym szlafroku udzieliła wywiadu prosto z domu. Gwiazda swoim strojem pochwaliła się na Instagramie. Odważnie!

Małgorzata Kożuchowska przebywa na kwarantannie, ale nie oznacza to, że całkowicie zrezygnowała ze wszystkich zawodowych obowiązków. W związku z trwającą pandemią koronawirusa w Polsce dostosowała się do nowych warunków — pracuje zdalnie. W wolnych chwilach nadrabia zaległości w lekturach, porządkuje dom i ogród oraz spędza znacznie więcej czasu z rodziną.

Małgorzata Kożuchowska pracuje w szlaforku

Aktorka nadal chętnie udziela się online. Udowodniła, że nawet w trybie home office potrafi stworzyć ciekawy materiał dla mediów. W domu urządziła swoje biuro, które wygląda naprawdę luksusowo. Jest wyposażone w mały elegancki stolik na laptopa, odpowiednie, profesjonalne oświetlenie i wygodny fotel.

Kożuchowska dba o komfort swojej pracy. Przy okazji ostatniego wywiadu radiowego postanowiła zaszaleć i połączyła się ze studiem ubrana jedynie w szlafrok. Podobną stylizację wybrała na słynną już na Inastagramie domówkę u Dowborów.

Wspomnianego wywiadu Małgorzata udzielała dla radia Zet. Choć bez udziału kamer, to mimo wszystko zdradziła kulisy swojej niecodziennej służbowej stylizacji.

Jutro mam wywiad o 9.00 w #chillizet to chyba stylówa z domówki u Dowborów dostanie drugie życie…zapraszam! Też możecie być w szlafrokach i piżamach! Luz! A teraz spokojnej nocy!

Małgosia to prawdziwa ikona stylu i okazuje się, że nawet w samym szlafroku potrafi błyszczeć jak prawdziwa gwiazda. Potwierdzili to fani, którzy w komentarzach nie szczędzili komplementów pod jej adresem.


Małgorzta Kożuchowska

Małgorzta Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska pracuje z domu

Małgorzata Kożuchowska pracuje z domu

Małgorzata Kożuchowska ma sporą kolekcję butów

Małgorzata Kożuchowska ma sporą kolekcję butów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×