Małgorzata Kożuchowska miała wypadek. W jakim jest stanie? Mamy relację świadka

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska uczestniczyła w kolizji drogowej. Czy zdrowiu aktorki coś grozi? Ile samochodów ucierpiało w zdarzeniu?

Małgorzata Kożuchowska była uczestnikiem kolizji drogowej, która miała miejsce we wtorkowy wieczór w Warszawie. Zderzyła się swoim Jaguarem z innym uczestnikiem ruchu drogowego.

Małgorzata Kożuchowska miała wypadek. Co się wydarzyło?

We wtorek wieczorem, około 22:00, w centrum Warszawy – niedaleko Placu Trzech Krzyży, na ulicy Książęcej, zderzyły się dwa luksusowe auta. Media internetowe podają, że jaguarem jechała Małgorzata Kożuchowska.

Z udostępnionych informacji wiadomo, że wszyscy uczestnicy zdarzenia wyszli bez szwanku. Ucierpiały jedynie słupki oddzielające chodnik od jezdni. W sieci pojawiły się zdjęcia z miejsca kolizji.

Jak udało nam się dowiedzieć, nie ucierpiała ani Małgosia, ani samochód. Pan był fanem aktorki – mówi nasze źródło.

Na profilu Wawa Hot News 24 na Facebooku, pojawił się post, w którym opisana jest kolizja z udziałem znanej aktorki. Można w nim przeczytać, że zderzyły się ze sobą dwa samochody – Jaguar i Mercedes.

Pracownik Komendy Stołecznej Policji w rozmowie z portalem Plejada zdradził, że to właśnie Kożuchowska spowodowała stłuczkę. Otrzymała mandat karny o 6 punktów.

Kierująca jaguarem została ukarana mandatem karnym w wysokości 450 zł i 6 punktów karnych zostało przypisanych do jej ewidencji – powiedział policjant.

Z relacji naszego informatora wynika, że pomimo stresu Małgorzata Kożuchowska była na tyle miła, że zgodziła się zrobić sobie zdjęcie z fanem i dać mu autograf. To się nazywa zachować zimną krew!

Zobacz także: Paweł Królikowski zrezygnował z kolejnej pracy. Razem z nim odeszła Małgorzata Kożuchowska. Kto ich zastąpił?


Małgorzata Kożuchowska - wiosenna ramówka TVN 2020. Wybrała biały garnitur

Małgorzata Kożuchowska - wiosenna ramówka TVN 2020. Wybrała biały garnitur

Małgorzata Kożuchowska na czerwonym dywanie. Jaką stylizację wybrała?

Małgorzata Kożuchowska na czerwonym dywanie. Jaką stylizację wybrała?

Małgorzata Kożuchowska – Człowiek z La Manchy

Małgorzata Kożuchowska – Człowiek z La Manchy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×