Szukaj

Małgorzata Kożuchowska prosto z planu „Drugiej szansy” wybrała się na rodzinny urlop!

Małgorzata Kożuchowska wakacje

Małgorzata Kożuchowska wakacje

Małgorzata Kożuchowska wyjeżdża na urlop

Małgorzata Kożuchowska jest jednym w większych fenomenów w polskim kinie. Piękna aktorka już niejednokrotnie udowodniła, że ma olbrzymi talent i podbiła serca widzów w całym kraju. Obecnie możemy podziwiać gwiazdę w serialu Druga Szansa, do którego właśnie zakończyły się zdjęcia i cała ekipa filmowa przeszła na urlop.

Z tego względu Kożuchowska postanowiła wybrać się na kilkudniowy wypoczynek. Małgorzata zdecydowała się na relaks w rodzinnym mieście. W Toruniu aktorka weźmie udział w festiwalu Tofifest, podczas którego odbierze Flisaka, czyli „nagrodę dla twórcy związanego z regionem kujawsko-pomorskim”. Następnie wraz z mężem i 3-letnim synkiem Jasiem wyruszą nad Bałtyk.

Warto zaznaczyć, że po krótkim urlopie Małgorzata Kożuchowska wraca do Warszawy i rozpocznie pracę nad kolejnymi projektami zawodowymi. Między innymi stacja TVN zdecydowała się na kontynuację Drugiej szansy, której piąty sezon zobaczymy już wiosną 2018!

Zjawiskowa Małgorzata Kożuchowska odsłoniła ramiona i pokazała seksowne nogi na charytatywnym balu. Ta kreacja to prawdziwy hit!

Hanka Mostowiak z teściową na charytatywnym balu fundacji “Cała Polska Czyta Dzieciom”! Obie wyglądały przepięknie!

https://jastrzabpost.pl/newsy/malgorzata-kozuchowska-z-glowna-nagroda-za-role-w-rodzinka-pl_584887.html

 

 


Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska podczas przerwy obiadowej

Małgorzata Kożuchowska podczas przerwy obiadowej

Małgorzata Kożuchowska - Bal Charytatywny Fundacji

Małgorzata Kożuchowska - Bal Charytatywny Fundacji "Cała Polska Czyta Dzieciom"

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    I słusznie, Polska jest taka piękna jesienią. My w tamtym roku byliśmy o tej porze nad morzem, a teraz wybieramy się w weekend do halna residence w Krynicy Zdroju. Czas odwiedzić Beskid Sądecki. Znajomi mówią, że to dobra okolica do aktywnego wypoczynku bez nadmiernego tłoku.

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×