Szukaj

Rewolucja w karierze Małgorzaty Kożuchowskiej! Gwiazda zrobiła przełomowy krok!

Aktorstwo znudziło się Małgorzacie Kożuchowskiej? Wszystko na to wskazuje. Gwiazda postanowiła spróbować czegoś nowego i chwyciła za mikrofon! 48-latka już niedługo wejdzie do studia muzycznego i nagra płytę z piosenkami dla dzieci! Kto ją do tego namówił?!
Małgorzata Kożuchowska – Wielkanoc z synem

Małgorzata Kożuchowska – Wielkanoc z synem

Małgorzata Kożuchowska osiągnęła w polskim show-biznesie chyba już wszystko. Odebrała wiele nagród w kategorii najlepsza aktorka, grała u najważniejszych reżyserów w naszym kraju, brała udział w projektach charytatywnych, grywała w reklamach, a teraz bierze się za muzykę!

O tym, że gwiazda potrafi śpiewać wiemy nie od dziś. Gosia studiowała w szkole teatralnej w Warszawie, więc styczność z zajęciami muzyki miała od początku swojej kariery. Rzadko kiedy jednak chwaliła się swoim głosem. Zrobiła to na przykład dwa miesiące temu stojąc w korku. Aktorka chwyciła telefon, odpaliła Instagram i wrzuciła tam cover piosenki Shallow z repertuaru Lady Gagi i Bradley Coopera. Ośmielona pozytywnymi komentarzami postanowiła pójść o krok dalej i nagrać płytę!

Biorę udział w takim projekcie, który polega na nagrywaniu piosenek na płytę. Zaprosiła mnie do tego Joanna Dark, z którą znam się już wiele lat, ponieważ korzenie tej znajomości sięgają czasów toruńskich. Byłyśmy w tym samym zespole teatralnym w domu kultury w Toruniu – zdradziła w rozmowie z Super Expressem.

Ponoć do wzięcia udziału w projekcie przekonywał ją syn Franciszek. W końcu każde dziecko chciałoby usłyszeć jak jego mama śpiewa mu do snu. Czekamy więc z niecierpliwością na album!

Warto przypomnieć, że to nie pierwsze próby piosenkarskie gwiazdy. W 2006 roku Kożuchowska nagrała płytę W futrze, która była sprzedawana jako dodatek do jednego z numerów magazynu Elle. Z kolei w 2008 roku aktorka wzięła udział w nagraniu płyty Nasza niepodległa, na której znalazły się pieśni biesiadno-patriotyczne.

Małgorzata Kożuchowska bez grama makijażu spędza majówkę w szczerym polu! Wygląda jak nastoletni łobuziak!

Długi weekend gwiazd: Edyta Górniak, Natalia Siwiec, Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska zapuściła włosy i zrobiła sobie grzywkę! W nowej fryzurze wygląda jak Magda Mołek


Małgorzata Kożuchowska zaśpiewała Shallow

Małgorzata Kożuchowska zaśpiewała Shallow

Jak śpiewa Małgorzata Kożuchowska?

Jak śpiewa Małgorzata Kożuchowska?

Małgorzata Kożuchowska w 2006 roku wydała płytę

Małgorzata Kożuchowska w 2006 roku wydała płytę

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×