Szukaj

To był trudny rok dla Małgorzaty Kożuchowskiej. Straciła trzy bliskie osoby. Dziś uczciła ich pamięć

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska w tym roku musiała pożegnać aż trzy bardzo bliskie osoby. Gwiazda postanowiła w Dniu Wszystkich Świętych uczcić ich pamięć. Udostępniła wspólne zdjęcia. Poruszający hołd.

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej lubianych aktorek w naszym kraju. Gwiazda swoją wielką karierę rozpoczęła od serialu M jak Miłość. Od tamtej pory nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Jej kalendarz dosłownie pęka w szwach. Gra w największych kinowych hitach i regularnie pojawia się na szklanym ekranie. Może się też pochwalić wieloma kontraktami reklamowymi. Spełnia się również na deskach teatru. W bardzo profesjonalny sposób prowadzi także swoje konto na Instagramie, gdzie codziennie dzieli się nowymi treściami. Podczas panującej pandemii stała się jeszcze bardziej aktywna w sieci.

Gwiazda oprócz wielkiej kariery w show-biznesie ma też bardzo udane życie rodzinne. Od 12 lat jest żoną Bartłomieja Wróblewskiego. Małżonkowie wspólnie wychowują swojego syna Jasia, który zdecydowanie jest oczkiem w głowie swojej mamy. Jedynak jest jej spełnieniem marzeń i widać, że gwiazda doskonale odnajduje się w roli mamy. W życiu Małgosi nie brakuje także przyjaciół i osób bliskich jej sercu. Niestety w 2020 roku musiała pożegnać aż kilku z nich.

Małgosia Kożuchowska wspomina bliskich jej sercu zmarłych

Aktorka, podobnie jak inni Polacy, nie mogła dzisiaj odwiedzić grobów swoich przyjaciół. Ze względu na panującą pandemię rząd postanowił w okresie Wszystkich Świętych zamknąć cmentarze. Tym samym uniemożliwił obchodzenie tego ważnego święta w tradycyjny sposób. Nikt nie zapomina jednak o swoich bliskich i każdy wspomina ich na swój własny sposób.

Małgorzata postanowiła dodać na Instagramie zdjęcia trójki swoich przyjaciół, z którymi musiał pożegnać się w minionym roku. Na jej relacji możemy zobaczyć jej wspólne zdjęcie z Wojciechem Pszoniakiem. Aktor zmarł w październiku, przegrywając walkę z chorobą nowotworową. Kożuchowska wspomina również ks. Piotra Pawlukiewicza, który 12 lat temu udzielił jej ślubu. Był on jej powiernikiem i przyjacielem. Gwiazda uczciła również pamięć Pawła Królikowskiego.

Piękny gest ze strony aktorki.


Małgorzata Kożuchowska wspomina Pawła Królikowskiego

Małgorzata Kożuchowska wspomina Pawła Królikowskiego

Małgorzata Kożuchowska wspomina Wojciecha Pszoniaka

Małgorzata Kożuchowska wspomina Wojciecha Pszoniaka

Małgorzata Kożuchowska wspomina ks. Piotra Pawlukiewicza

Małgorzata Kożuchowska wspomina ks. Piotra Pawlukiewicza

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×