To dopiero powrót! Małgorzata Kożuchowska jeszcze nie zagrała, a już huczy w mediach. Nie tylko fani „M jak miłość” będą w siódmym niebie!

Małgorzata Kożuchowska - nowe zdjęcie

Nareszcie! Po prawie sześciu latach przerwy Małgorzata Kożuchowska wraca na deski Teatru Narodowego. Zagra w przedstawieniu Matka Joanna od Aniołów. Premiera już w marcu! 

Małgorzata Kożuchowska od dawna zabiegała o to, by Jan Englert dyrektor artystyczny narodowego, umożliwił jej ten powrót. W końcu się udało i zapowiada się to bardzo ciekawie. Matka Joanna od Aniołów to wyjątkowo ciekawa sztuka rozrywająca się w XVII-wiecznym klasztorze o… opętaniu przez szatana. Jeszcze nie rozpoczęła prób, ale wiadomo, że premiera spektaklu odbędzie się już w marcu 2020 roku. Nie wiadomo jeszcze, w którą postać wcieli się Małgorzata. Może w rolę demonicznej przeoryszy?

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska ma nową fryzurę. Znowu wygląda jak Hanka z “M jak miłość

Za chwilę, po ładnych kilku latach przerwy, zaczynam próby w moim rodzimym Teatrze Narodowym. Jest obawa, ale też adrenalina i ekscytacja. Zagram w Matce Joannie od Aniołów w reżyserii Wojciecha Farugi – zdradza gwiazda w magazynie Życie na gorąco.

Na razie Małgorzata skończyła zdjęcia do serialu Rodzinka.pl, gdzie jej Natalia Boska właśnie została babcią. Internauci już zdążyli skrytykować scenę, w której babcia Boska karmi malutką wnusię serkiem owocowym, uprzednio przez nią dodatkowo posłodzonym. I trudno się dziwić, lecz przecież to serial komediowy i bohaterowie nie muszą się zachowywać zawsze poprawnie, a czasem pokazywać wyolbrzymione pewne wady.

Kożuchowska zakończyła też pracę nad nowym serialem TVN Motyw. Jego premiera odbędzie się jeszcze przed końcem roku w player.pl. Akcja serialu toczy się w Gdańsku i przedstawia historię miłosnego trójkąta Luizy, „Czarnej” (Agnieszka Grochowska) oraz Maksa (Andrzej Konopka). Fabułę produkcji otwiera zbrodnia, a tłem całej sprawy są tajemnice sprzed lat. Rozwiązania tej niełatwej układanki poszukiwać będzie komisarz Paweł Szulc (Michał Czernecki) W rolach głównych zobaczymy też Magdalenę Walach, Olgę Bołądź oraz Adama Ferencego. Reżyserem serialu jest Paweł Maślona.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska włożyła buty, w których zrobiła furorę dwa lata temu. Kosztowały niemało, ale wciąż robią wrażenie

Na razie Kożuchowska pracuje na planie nowego projektu filmowego, a potem zaczyna próby w Narodowym. Decyzja o przyjęciu tej roli zaskoczyła znajomych gwiazdy słynącej z głębokiej wiary.

Zastanawiało mnie, czy Gosia, nazywana przez nas Matką Boską Kożuchowską, zdecyduje się zagrać tak obrazoburczą postać: zakonnicę opętaną przez diabła i rozkochującą w sobie egzorcystę, który z miłości do niej porywa się do straszliwej zbrodni” – mówi „Dobremu Tygodniowi” osoba z otoczenia gwiazdy.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska w obłędnej jesiennej stylizacji. Fason bomba, ale to buty kradną całą uwagę


Małgorzata Kożuchowska - Instagram

Małgorzata Kożuchowska - Instagram

Małgorzata Kożuchowska podczas promocji książki Szkoła filmowa II

Małgorzata Kożuchowska podczas promocji książki Szkoła filmowa II

Małgorzata Kożuchowska na festiwalu w Wenecji

Małgorzata Kożuchowska na festiwalu w Wenecji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×