Małgorzata Kożuchowska przyłapana przez paparazzi w fatalnej fryzurze i stylizacji. To się nie dzieje…

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska została sfotografowana na ulicy w nietypowej dla niej stylizacji. Krzykliwa kreacja, koronkowe rajstopy, rude loki... To naprawdę ona?

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Widzowie kojarzą ją m.in. z M jak miłość, Kilera, Rodzinki.pl oraz Prawa Agaty. Wielką sympatię zapewniła sobie brawurowo wcielając się w Ewę Szańską w Kilerze.

Od kilku lat udanie łączy karierę z wychowywaniem Jasia. Została mamą w wieku 43 lat, a w jednym z wywiadów wymieniła zalety późnego macierzyństwa:

Nieocenioną zaletą późnego macierzyństwa jest dojrzałość i doświadczenie człowieka, który staje się rodzicem – mówiła w Baby by Ann.

Kożuchowska jest aktywną użytkowniczką social mediów. Tam odsłania wybrane momenty życia prywatnego. Niedawno podzieliła się także tym, jak celebruje 50. urodziny. Pokazała całą masę zdjęć. Do jubileuszu nawiązała w opisie. Podkreśliła, że chociaż za sobą niemało doświadczeń, jej apetyt na życie ani trochę nie maleje:

Dzisiaj moje urodziny i od teraz już oficjalnie pół wieku człowieku. Czuję, że sporo już przeżyłam i sporo widziałam, ale wiem też na pewno, że dopiero się rozkręcam. Dziękuję wszystkim za pamięć i za życzenia – czuję, że naprawdę jestem szczęściarą. Robię to co kocham – dla Was, mam cudowną rodzinę i marzenia, które chcę dalej spełniać (…).

Zdradziła także, że zrobiła sobie prezent i razem z Katarzyną Mongomery zaplanowała podcast Niekończące się historie. Pierwszym jej gościem była mama, z którą rozmawiała między innymi o macierzyństwie.

Aktorka nie rzuca słów na wiatr i zachwyca energią. Właśnie pojawiła się w niezwykłej stylizacji na ulicy, Czy to naprawdę ona?

Małgorzata Kożuchowska w rudych lokach, koronkowych rajstopach i czerwonej sukience

Małgorzata Kożuchowska zaangażowała się w nowy projekt. Wciela się w charyzmatyczną żonę oficera Ludowego Wojska Polskiego, syna generała stanu wojennego, biznesmena, a jednocześnie pantoflarza. Wystylizowana i ucharakteryzowana zgonie z kanonami czasów, w których dzieje się akcja, czyli lat 80. i 90., wygląda niesamowicie. Aż trudno poznać, że to ona.

Ewidentnie Małgosia dobrze się bawi, grając charakterną kobietę. W takim wydaniu dawno jej nie widzieliśmy. Zdjęcia w naszej galerii.

Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle — obsada, reżyser, produkcja

W obsadzie flmu znalazły się m.in. wspomniana już Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Więdłocha, Anna Mucha, Dominika Gwit, Paulina Gałązka.

Mamy też, jak na dobrą komedię przystało, rewelacyjną, męską czwórkę — bohaterów. W głównej męskiej roli Kazimierza Bączka, króla poznańskiego półświatka, z czasem jednego z najbogatszych Polaków, męża Krystyny (Dominika Gwit) i kochanka znanej piosenkarki Sabriny (Paulina Gałązka) – wystąpi Sebastian Stankiewicz. W postać słynnego tenisisty — ze znajomościami wśród książąt na dworach całej Europy — wcieli się Michał Koterski. Artystę, wykładowcę akademickiego, biznesmena, podrywacza i męża Marzeny (Agnieszka Więdłocha) zagra Maciej Zakościelny. Natomiast oficera Ludowego Wojska Polskiego, syna generała stanu wojennego, biznesmena pod pantoflem swojej żony Doroty (Małgorzata Kożuchowska) – Rafał Zawierucha.

Nad filmem pracuje liczny zespół kobiet Global Studio, na których czele stoi Jolanta Owczarczyk, producentka filmów — Gierek, Krime Story Love Story i Proceder. Film powstaje w reżyserii współproducenta Janusza Iwanowskiego, który jest również, z Rafałem Wosiem, współautorem scenariusza. Za zdjęcia odpowiada Wojciech Węgrzyn.

Przed ekipą bardzo pracowity czas, bo zdjęcia trwać mają prawie trzy miesiące. Planowana jest produkcja dwóch części filmu. Akcja dzieje się w czasach polskiej prohibicji lat 80 i 90 tych, więc aktorzy poddawani są nieprawdopodobnym metamorfozom, za którymi stoi znany polski stylista, Tomek Jacyków.


Małgorzata Kożuchowska w nowej roli - Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Małgorzata Kożuchowska w nowej roli - Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle

Małgorzata Kożuchowska w nowej roli - Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle

Małgorzata Kożuchowska w nowej roli - Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle

Małgorzata Kożuchowska w nowej roli - Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×