Niepublikowane zdjęcie sukni ślubnej Małgorzaty Kożuchowskiej. Cudna, ale bukiet to prawdziwy sztos

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska przy okazji wspominania kreacji, jakie zaprojektowała dla niej Gosia Baczyńska, pokazał tę najważniejszą, ślubną. Jest cudowna. My jednak skupiamy się na bardzo oryginalnym bukiecie.

Małgorzata Kożuchowska kilka dni temu skończyła 50 lat. Patrząc na nią, trudno uwierzyć, że jej metryka wskazuje, że pół wieku już za aktorką.Urodziny świętowała serią pięknych zdjęć, które pojawiły się na jej instagramowym profilu. Do tego przekazała fanom świetnie wieści.

Postanowiła nagrać razem z Katarzyną Montgomery serię podcastów. Do premierowego zaprosiła mamę. Pani Jadwiga zdradziła między innymi, że w dzieciństwie Małgosi o mały włos nie doszłoby do tragedii.

Zobacz: Mrożące krew w żyłach sceny w domu Kożuchowskiej. Jej mama po latach zdradziła, co się wydarzyło: „Długo nie mogłam ochłonąć”

Do drugiego odcinka zaprosiła znaną projektantkę mody Gosię Baczyńską. Zapowiadając rozmowę, pokazała kreacje, jakie artystka dla niej stworzyła. Wśród zdjęć jest też kadr ze ślubu Małgosi.

Małgorzata Kożuchowska w  sukni ślubnej

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski pobrali się w 2008 roku w Kościele Świętego Krzyża w Warszawie. Z o 10 lat młodszym dziennikarzem udało się jej stworzyć piękną relację. Małżonkowie mają niespełnione marzenie. Rzym jest dla nich miejscem wyjątkowym i tam chcieliby odnowić soją małżeńską przysięgę.

Póki co w niemal każdą rocznicę Małgosia publikuje jakieś zdjęcie ze ślubu. Tym razem okazją była nadchodząca rozmowa z Gosią Baczyńską.

W drugim odcinku podcastu „Niekończące się historie” od podszewki poznacie historie kilku sukienek z czerwonego dywanu i tej najważniejszej… Link w moim bio!
@gosiabaczynska_official znam ją od lat! Kiedy pierwszy raz zobaczyłam jej sukienkę w butiku w Warszawie na ul. Mokotowskiej wiedziałam, że musi być moja… I nie był to jednorazowy kaprys, a miłość od pierwszego wejrzenia, która twa do dziś. To był początek lat 90. Szok, że polska projektantka robi tak fantastyczne rzeczy! Rozumiemy się bez słów i wspólnie bawimy się modą!

Jak się okazuje ta najważniejsza suknia, to też ta jedyna i wymarzona. Małgorzata wyglądała w niej przepięknie i kreacja była jakby dla niej stworzona. Od razu widać artyzm projektantki.

My jednak skupiamy się na bardzo oryginalnym bukiecie, który dodał całości charakteru. Aktorka na udostępnionym kadrze trzyma go w dłoni. Ekstrawagancki dodatek to wiązanka z pachnącego czekoladą kwiatu o nazwie kosmos. Wystarczyło całe ich naręcze tylko delikatnie przewiązane wstążką.

Jak wam się podoba?


Małgorzata Kożuchowska w sukni ślubnej i z oryginalnym bukietem

Małgorzata Kożuchowska w sukni ślubnej i z oryginalnym bukietem

Małgorzata Kożuchowska w sukni ślubnej i z oryginalnym bukietem

Małgorzata Kożuchowska w sukni ślubnej i z oryginalnym bukietem

Małgorzata Kożuchowska sesja ślubna

Małgorzata Kożuchowska sesja ślubna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×