Szukaj

Cała ubrana w zebrę Małgorzata Kożuchowska wygląda jak prawdziwa petarda. Cruella De Mon XXI wieku!

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska pokazała się na Instagramie w bardzo oryginalnej stylizacji. W tym ubraniu przywołuje na myśl jedną z gwiazd filmów Disneya.

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorek. Gwiazda zadebiutowała u boku Cezarego Pazury w kinowych hitach Kiler i Kilerów dwóch. Rola dociekliwej dziennikarki przyniosła jej nie tylko rozgłos, ale i kolejne zawodowe propozycje. Aktorka regularnie zaczęła pojawiać się na szklanym ekranie, w teatrze, a także w produkcjach filmowych.

Największą popularność przyniosła jej jednak rola Hanki Mostowiak w wielkim hicie Dwójki. Serial M jak Miłość pojawił się na antenie w 2000 roku, a Małgorzata pojawiła się w nim już w drugim odcinku. Jednak po 11 latach postanowiła zrezygnować z tej roli.

Odejście Kożuchowskiej z serialu było dla fanów prawdziwym szokiem. W efekcie scenarzyści definitywnie zakończyli ten wątek, uśmiercając jej bohaterkę. W jednym z wywiadów aktorka wyznała, że miała dosyć zaszufladkowania, a grana przez nią postać bardzo ograniczała jej kreatywność. Gwiazda nie zmarnowała jednak wielkiej popularności, którą przyniósł jej serial.

Małgorzata Kożuchowska w stylizacji niczym Cruella de Mon

Po odejściu z serialu otworzyły się przed nią drzwi do wielkiej kariery. Małgosia w końcu mogła rozwinąć swoją kreatywność, która przez kilka lat była mocno ograniczana. Serial był na tyle absorbujący, że ciężko było o inne zawodowe zobowiązania. Z perspektywy czasu wydaje się, że aktorka podjęła najlepszą decyzję w życiu. Od tamtej pory możemy ją oglądać a najróżniejszych odsłonach. Ostatni jej projekt to Matka Joanna od aniołów.
Oprócz tego aktorkę można zobaczyć w różnych sesjach zdjęciowych, wykonywanych przy okazji kolejnych współprac. Dziś gwiazda pokazała jedną z nich. Zaprezentowała się cała ubrana w zebrę. Wygląda niczym z planu zdjęciowego do 101 Dalmatyńczyków. Prawdziwa z niej Cruella de Mon.
Piątek…piąteczek…piątunio! Też czujecie ten przyjemny dreszczyk?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Piątek…piąteczek…piątunio! Też czujecie ten przyjemny dreszczyk?😘😘😘#piątek #weekend #odpoczynek #iscomming

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_) Wrz 10, 2020 o 11:57 PDT

Fani rozpływają się w komentarzach pod zdjęciem:
  • Ślicznie pani Małgosiu.
  • Jaka fajna stylizacja!
  • Ta pani Małgosia to zgrabna i piekna kobieta.

My również nie możemy się nadziwić jej wdziękowi.


Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Cruella De Mon

Cruella De Mon

Małgorzata Kożuchowska - garderoba

Małgorzata Kożuchowska - garderoba

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×